کارشناس دکوراسیون به راحتی بدون نیاز به خروج از منزل درخواست خود را جهت کارشناسی دکوراسیون و ارسال کاتالوگ در محل و ثبت پیش فاکتور رایگان درخواست کنید .

[livicon_evo name=”building.svg” style=”lines” size=”120px” stroke_style=”original” stroke_width=”original” try_to_sharpen=”true” rotate=”none” flip_horizontal=”false” flip_vertical=”false” stroke_color=”#22A7F0″ stroke_color_action=”#b3421b” stroke_color_alt=”#F9B32F” stroke_color_alt_action=”#ab69c6″ fill_color=”#91e9ff” fill_color_action=”#ff926b” solid_color=”#6C7A89″ solid_color_action=”#4C5A69″ solid_color_bg=”#ffffff” solid_color_bg_action=”#ffffff” colors_on_hover=”none” colors_hover_time=”0.3″ colors_when_morph=”none” brightness=”0.1″ saturation=”0.07″ morph_state=”start” morph_image=”none” allow_morph_image_transform=”false” stroke_width_factor_on_hover=”none” stroke_width_on_hover_time=”0.3″ keep_stroke_width_on_resize=”false” animated=”true” event_type=”hover” event_on=”self” auto_play=”false” delay=”0″ duration=”default” repeat=”default” repeat_delay=”default” draw_on_viewport=”false” viewport_shift=”oneHalf” draw_delay=”0″ draw_time=”1″ draw_stagger=”0.1″ draw_start_point=”middle” draw_color=”same” draw_color_time=”1″ draw_reversed=”false” draw_ease=”Power1.easeOut” erase_delay=”0″ erase_time=”1″ erase_stagger=”0.1″ erase_start_point=”middle” erase_reversed=”true” erase_ease=”Power1.easeOut” touch_events=”false”][/livicon_evo]

مشاور دکوراسیون منزل

همانگونه که میدانید بازدید حضوری یکی از روش های مناسب برآورد هزینه و مشاوره حضوری می باشد که به علت افزایش روز افزون خرید اینترنتی، فرم اعزام کارشناس دکوراسیون این امکان را فراهم کرده تا شما عزیزان بتوانید از خدمات پیشتازدکور به بهترین شکل و با کیفیت بالاتری استفاده کنید.

کارشناس دکوراسیون

مشاوره دکوراسیون داخلی منزل

 

این امکان برای همشهریان تهرانی و حتی با هماهنگی قبلی افرادی که در سایر شهر های ایران زندگی می کنند، امکان پذیر است که به دلیل کمبود وقت و یا راحتی ثبت سفارش برای مشتریان محترم که به هر دلیلی شرایط حضور در شرکت را ندارند فراهم است.

بیست نظر کارشناس دکوراسیون کاملا کاربردی و ساده و ارزان

20 مشاوره دکوراسیون

20 مشاوره دکوراسیون

ایده های کارشناس دکوراسیون ما

نقاشی روی دیوار

نقاشی روی دیوار از ارزان ترین و سریع ترین راه های ایجاد یک دکور منزل کاملا جذاب و دست ساز است . دیوار ها رو با طرح مناسب با محیط رنگ آمیزی کنید .

انتخاب وسایل خانه به صورت جفت

با انتخاب وسایل خانه به صورت جفت نظم رو به خانه می آورید . انتخاب وسائل دکور جفت مثل : گلدان، دکورهای دیواری، لوستر، صندلی، کاغذ دیواری، کفپوش) در دکور منزل بسیار مناسب است .

طبیعت در خانه

خانه را با وسائل طبیعی دکور کنید . به سنگ ها و گیاه های طبیعی بیشتر فکر کنید . کارشناس دکوراسیون ما بر این عقیده است که این از بهترین انتخاب ها برای ایجاد آرامش روحی است .

جابجای چیدمان وسایل خانه

نوع چیدمان وسایل خانه به خصوص مبل و میز و صندی و میز تلوزیون رو تغییر بدین . مبلمان رو از وسط جمع کنید و به کل ال بچینید . صندلی فقط برای پشت میز نیست .

رنگ قاب عکس

فراموش نکنید رنگ قاب عکس رو هماهنگ با اتاقی که رنگ زده اید دربیاورید . اگر خانه رو رنگ نکردین قاب عکس رو میتونید همرنگ با میز یا اینکه قاب رو روی میز بگذارید .

رنگ درب ورودی

رنگ درب ورودی رو فراموش نکنید اگر خانه رو رنگ یا کاغذ دیواری کردین درب رو هم طیف با دیوار ها درنظر بگیرید .

۷ -به نظر کارشناسان دکوراسیون داخلی بهترین کار برای اتاق های کوچک، از آینه استفاده کنید. آینه های بزرگ و قاب شده به دیوار در اتاق های کوچک به کار ببرید. این کار فضای اتاق را بزرگ تر نشان می دهد.

آینه برای اتاق کوچک

از آینه برای اتاق های کوچک استفاده کنید آینه های بزرگ قاب شده به دیوار اتاق نصب کنید این کار فضای اتاق رو بزرگتر نشان می دهد .

وسایل هم شکل روی سطوح

تمامی وسایل هم شکل مثل گلدان یا ظروف سفالی که شکلی به هم ریخته و نامرتب دارد روی شومینه یا کتابخانه قرار دهید .

تعویض روکش مبلمان

از پارچه های ساده و زیبا برای روکش های کهنه مبل و صندلی استفاده کنید و اون ها رو تعویض کنید .

استفاده از سبد

برای وسایل نامرتبی که روی زمین است مثل وسایل بچه از سبد استفاده کنید .

تعویض تابلو

تابلو های قدیمی و تکراری رو با مدل های جذاب و امروزی تعویض کنید . این روش بسیار تاثیر گذار است .

استفاده از قالیچه

مشاوره دکوراسیون ما قالیچه رو پیشنهاد میدهد . قالیچه های مربع یا بیضی یا دایره طبق هارمونی چیدمان مبلمان و دکور منزل استفاده کنید .

نورپردازی داخلی

نورپردازی داخلی همیشه پرهزینه نیست میتوانید از چند شمع ارزان قیمت استفاده کنید . البته نه اینکه سایر روشنایی خانه رو عوض کنید به آسانی با تغییر رنگ لامپ به نورپردازی جدید برسید . همچنین میتونید از تنظیم کننده نور استفاده کنید .

پرده های بلند

کارشناسان دکوراسیون داخلی ما پرده های بلند تر از خود پنجره پیشنهاد می دهند . پرده های بلند تا کف زمین این کار از اصولی ترین نوع دکوراسیون پرده است . با این ترفند پنجره ها بزرگتر و زیبا تر دیده می شود .

حوله تغیر فصل

خوب البته که حوله مطابق با تغییر فصل متقیر نیست اما شما با کمی خلاقیت متناسب با هرفصل او ها رو تغییر بدین . این روش در روحیه ساکنین منزل بسیار عالی است

تغییر رنگ سقف

یک رنگ جدید و جذاب برای سقف خانه یا محل کار خود انتخاب کنید . این کار رو میتونید همزمان با رنگ کردن دیوار ها انجام بدین که هارمونی مناسبی داشته باشه .

رنگ کابینت

رنگ بندی جذاب و متفاوت به رنگ کابینت های آشپرخانه بدهید . مثلا رنگ بالایی تیره و به تدریج رنگ پایین روشن حالت گریدینت بدهید و از یک شکلی و سادگی بیرون بیاورید . این کار زیبایی بسیار زیادی به محیط آشپخانه میدهد .

رنگ بندی اتاق خواب

اتاق خواب محیطی بسیار مهم برای ما است . به نظر مشاوره دکوراسیون داخلی ما رنگ های دوگانه و چند گانه برای اتاق خواب و سرویس بهداشتی بسیار مناسب است .

ترکیب دکوراسیون

از چند سبک دکوراسیون در کنار هم با هارمونی مناسب انتخاب کنید . مثلا ترکیب دکور سنتی با دکور مدرن اگر درست انتخاب شود بسیار جذاب است .

قاب بالای شومینه

به نظر کارشناسان ما اگر شومینه دارید البته بهترین فضا برای انتخاب مکان عکس بالای شومینه است .

جمع بندی

تمامی این موارد سلیغه ای است و انتخاب اونها بستگی به میزان سلیغه بدجه شرایط منزل نظر سایر ساکنین و … دارد .

اصول اولیه دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی منزل شامل انتخاب و چیدمان وسایل، اجرای تزئینات در داخل ساختمان و بازسازی منزل در قسمت‌های مختلف از جمله پذیرایی و نشیمن، آشپزخانه، اتاق‌خواب‌ها و سرویس حمام و دستشویی می‌باشد. در حقیقت دکوراسیون داخلی به معنای آراستن فضای داخلی سازه است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ورود به دنیای مدرن میزان اهمیت افراد به دکوراسیون داخلی و تمایل به ایجاد فضایی لوکس، آرامش بخش، متناسب و چشمگیر افزایش یافته است. اجرای دکوراسیون داخلی نیازمند دانش و آگاهی کافی در این حوزه است. با توجه به بالا بودن هزینه‌ها و به منظور صرفه جویی در زمان بهتر است انجام این کار به گروه‌های متخصص در ارائه خدمات دکوراسیون داخلی سپرده شود.

همانطور که میدانید اجرای دکوراسیون داخلی نیازمند دانش کافی و آگاهی مناسب در این حوزه است. پس با توجه به بالابودن هزینه ها و البته برای صرفه جویی در زمان بهتر است این کار به گروه های متخصص در این زمینه سپرده شود.

پیشتاز دکور این شرایط رو فراهم کرده که تنها با یک تماس یا پر کردن فرم زیر در اسرع وقت و با هماهنگی نسبت به ارسال کاتالوگ محصول مورد نظر شما اقدام کند.

برای انجام بهتر خدمات ارسال کاتالوگ درب محل یا محل کار خوب لطفا به دلیل ترافیک کاری از چند روز قبل هماهنگ بفرمایید و با تماس با ارتباط از طریق شبکه های اجتماعی نسبت به تعیین وقت جهت ارسال کاتالوگ اقدام بفرمایید.

نحوه شروع به کار مشاور دکوراسیون

برای تغییر در دکوراسیون داخلی ابتدا سبک مورد علاقه و سپس رنگ بندی یا ست رنگی مورد علاقه و محبوب خودتون رو بیان میکنید. خرید لمینت، کفپوش، کاغذدیواری، لوستر و … برا این اساس انتخاب میشود. پس از آن با انتخاب بودجه مورد نظر اقدام به اجرای دکوراسیون در منزل یا محل کار شما می شود.

بر مبنای اصول اولیه دکوراسیون و چدمان تزئینات المان های اولیه شامل: کاغذدیواری، کفپوش، لوستر، دیوارپوش بیشترین تاثیر رو در تغییر دکور دارند بنابراین بهترین انتخاب می تواند به زیبایی فضا و محیط آرام و آرامش بخش کمک بسیار کند.

از طرفی انتخاب نا صحیح و اشتباه باعث تاریکی فضای کوچک دلگیر و ناهماهنگی محیط شود .

هدف جلب رضایت هرچه بهتر مشتریان جهت خرید آسان / مقرون به صرفه و کیفیت مطلوب و بسیار خوب مطابق با بودجه شما می باشد.

درصوت کسب رضایت لطفا پیشتاز دکور را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید و از ما هدیه به رسم تشکر و یادبود دریافت کنید.

درخواست ارسال کاتالوگ و بازدید کارشناس دکوراسیون

با تکمیل ساده فرم اعزام کارشناس جدیدترین آلبوم های کاغذ دیواری بازار به انتخاب شما و پوستر دیواری و پرده زبرا و انواع دیوارپوش و کفپوش را درب منزل یا محل کار دریافت کنید و به همراه مشاوره از کارشناسان طراحی داخلی ما  بهترین انتخاب را برای چیدمان و نحوه دکوراسیون منزل و یا محل کار خود دریافت کنید. خدماتی که در بازدید حضوری ارائه می شود شامل موارد زیر می باشند:

  • اندازه گیری دقیق متراژ
  • بـرآورد هــزینــه
  • مشاوره برای اجرای طرح
  • ارائه مشاوره برای نوع چیدمان منزل
  • امکان ارائه آلبوم محصولات در محل
  • حضور کارشناس طراحی داخلی
  • ارائه پیش فاکتور رسمی و معتبر
مشاور دکوراسیون منزل

مشاور دکوراسیون منزل

مشاوره رایگان دکوراسیون منزل

  • مشاوره دکوراسیون منزل
  • مشاوره رایگان دکوراسیون منزل
  • کارشناس دکوراسیون داخلی

همچنین شما عزیزان می توانید بسته به علاقه خودتان از مشاوره کارشناسان ما در زمینه مشاور دکور مراحل مختلف کمک بگیرید. مشاوره ابتدایی ما تنها به شکل بازدید حضوری است، و در مرحله های بعدی بازید کارهایی نهایی صورت میگیرد.

لازم به ذکر است بگوییم که بنا به درخواست شما عزیزان ارائه نقشه اتوکد و 3D سه بعدی قبل از انجام پروژه به شکل کاملا رایگان وجود دارد.

هزنیه اعزام مشاوره دکوراسیون 

خدمات بازدید حضوری در زمینه مشاور دکوراسیون منزل تهران برای ابتدا همراه با هزینه بسیار ناچیز ایاب و ذهاب و اندازه گیری می استکه این هزینه در مقایسه با هزینه نهایی بسیار ناچیز است و درنهایت در صورت انجام و تکمیل پروژه از فاکتور کلی کسر می شود، ضمن این که می توانید از مشاوره کارشنناس دکوراسیون داخلی برای یک دکوراسیون و چیدمان بی نظیر و با کیفیت بهره مند شوید.

کارشناس دکوراسیون

کارشناس دکوراسیون

 

قوانین اعزام کارشناس و کاتالوگ به محل 

هزینه اعزام کارشناس طراحی داخلی 80/000 تومان و که پروژه ها به چهار دسته زیر تقسیم می شود :

1- پروژه ای که هزینه تمام شده کمتر از 800/000 تومان می باشد ، در این حالت 50/000 تومان بابت هزینه کارشناسی کامل محاسبه می شود .

2-  پروژه هایی که هزینه تمام شده آنها بیشتر از 1/000/000 ، در این حالت هزینه کارشناسی 50/000 تومان لحاظ می شود .

3- پروژه های که هزینه آن بیش از 3/000/000 تومان میشود در این صورت کارشناسی و بازدید و ارسال کاتالوگ رایگان خواهد بود.

کارشناس دکوراسیون منزل

کارشناس دکوراسیون منزل

نکات مهم :

1- کارشناس فقط به محدوده اصلی شهر تهران اعزام می شود. کارشناس برای اعزام به شهرستان ها لطفا جهت هماهنگی تماس گرفته شود.

2- کارشناسان پروژه را از نظر فنی مورد بررسی و ارزیابی قرار میدهند، و از نظر طراحی مجاز به مشاوره دادن نمی باشد.

3- کرایه حمل کالا از انبار تا محل کار یا منزل مشتری به عهده مشتری می باشد.

4- پیش از تسویه کامل از جانب مشتری، هیچ گونه کالایی از انبار خارج نخواهد شد ، لطفا کلیه موارد مبهم را پیش از اعزام کارشناس از ما سوال فرمایید.

5- کالای ارسالی رو در زمان تحویل به دقت با پیش فاکتور مطابقت دهید.

6- در صورتی که به هر علتی پروژه کنسل شود و خریدی انجام نشود ، مبلغ 80/000 تومان به عنوان هزینه ایاب و ذهاب کارشناس محسوب می شود و  برگشت نخواهد شد.

telegram whatsapp

ارتباط تنها از طریق واتس آپ / تلگرام / سیگنال

09124554067

null

021-36831350

null

09123906982 مهندس محمودی

null

info@pishtazdecor.ir

null

تهران / میدان فردوسی / پاساژ میلانی

فرم جهت اعزام کارشناس

این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
[livicon_evo_vc]replace_me[/livicon_evo_vc]
0/5 (0 نظر)
نوشتهٔ پیشین
اعطای نمایندگی
نوشتهٔ بعدی
دیوارپوش چرمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Hover Box Element

گردونه شانس

با سرزدن به سایت ما این شانس رو هر روز دارید که از تخفیفات ويژه ما برخوردار شوید

این گردونه پایین سایت سمت راست هست

برای دوستان خود به اشتراک بگذارید
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
Telegram
WhatsApp
Pinterest
Instagram
LinkedIn

برای اطلاع از قیمت ها با شماره 09123906982 تماس بگیرید

فهرست