طراح دکوراسیون منزل و محل کار نه تنها بهترین پیشنهادات رو برای هارمونی و دیزاین هرچه بهتر دکوراسیون داخلی و خارجی ارائه میکنه؛ که در خرید بهترین و مناسب ترین وسایل محیط چه از نظر کیفیت و قیمت هم کمک خواهد کرد و بهترین پیشنهادات رو ارائه میده. انتخاب بهترین و با کیفیت ترین وسایل که با منزل یا محل کار شما هماهنگ باشه کمک خیلی ارزشمندی به حساب میاد.

طراحی دکوراسیون
طراحی دکوراسیون

این تصور غلط در آگاهی عمومی وجود دارد که طراحی دکوراسیون داخلی فقط برای قشر ثروتمند و مرفه جامعه است و همچنین کسانی که نمی دانند با مبالغ کلان خود چه کنند. با این حال، ما باید بر این واقعیت مهم تأکید کنیم که یک طراح داخلی شما را از سردرگمی نجات می دهد و هدایای ارزشمندی مانند زمان، جلوگیری از هدر رفت هزینه  و دانش را به شما می‌دهد.

فهرست مطالب

چرا به مشاوره دکوراسیون نیاز داریم؟

شما چه بخای و چه نخای نیاز داری برای چیدمان درست محل کار یا خونه ات یا هر محیط دیگه که برات مهم هست از یک مشاوره دکوراسیون کمک بگیری. در غیر این صورت مجبورید که کلی وقت و هزینه صرف کنی که در نهایت دیزاینی که باب میلت نیست رو ببینی. گاهی هم دوباره کاری میشه و بعد از هزینه ای که کردی مجبور میشی که وسط طراحی یا آخرش از مشاور دکوراسیون داخلی کمک بخای که هم برای شما و هم برای طراح خیلی مشکل تر هست که اینجا کار طراحی رو شروع کنه.

مشاور دکوراسیون داخلی
مشاور دکوراسیون داخلی

هزینه مشاوره دکوراسیون

در این شرایط دو مشکل وجود دارد. اولین مورد این است که هر متخصص و مشاوری که با آن مشورت می کنید معمولاً هزینه ای دریافت می کند.

هزینه مشاور دکوراسیون حرفه ای
هزینه مشاور دکوراسیون حرفه ای

هزینه مشاور دکوراسیون تهران
هزینه مشاور دکوراسیون تهران

بقیه مشاوره ها در ازای دانش خود هزینه ای دریافت می کنند، به استثنای کارشناسان ساختگی، ناشناس و کپی پیست شده در اینستاگرام که ادعا می کنند متخصص هستند و برای جذب فالوور سریع مشاوره می دهند. انجام می دهند.

اما دومی مهمتر از اولی است!

شما بین پرداخت هزینه برای مشاوره یا دریافت رایگان آن یک انتخاب دارید.

تصور کنید که باید چیزی بسیار مهم مانند رشته کنکور خود را انتخاب کنید که مشخصاً تصمیمی سرنوشت ساز است. فرض کنید شما دو راه دارید: یکی شخصی که بدون هیچ هزینه ای یک دوره را برای شما انتخاب می کند و دیگری فردی است که از شما چند میلیون هزینه می گیرد تا به شما توصیه کند در چه دوره ای شرکت کنید.

هزینه مشاور دکوراسیون
هزینه مشاور دکوراسیون

کدام یک را ترجیح می دهی؟
واقعا فکر می کنی اگر نتیجه تصمیمت دانشگاه سطح پایین و رشته ای باشه که هیچ علاقه ای بهش نداری میتونی بری از اونی که رایگان راهنماییت کرده شکایت کنی؟ به عبارت دیگر برای او چه اهمیتی دارد که زندگی و آینده و سرنوشت شما را تباه کرده باشد؟

آیا به او حق الزحمه ای پرداخت کردید که او به شما بدهکار است و او متعهد و مسئول کارش می شود؟

امیدوارم صادق باشید
حالا این شما هستید که باید به صفحات مجازی خانه های ایرانی و کپی کاران متخصص در اینستاگرام مراجعه کنید یا دکوراتور واجد شرایطی که در ازای هزینه ای که به او می دهید، موظف است وقت، دانش و فداکاری خود را در این زمینه اختصاص دهد. تبادل پاسخ و مشاوره از تزیینات مناسب استفاده کنید.

طراح دکوراسیون داخلی چیست؟

خیلی ساده بخام بگم، طراح دکوراسیون داخلی به این معنی هست که شما سوال یا ابهامی در مورد چیدمان منزل و محل کار خود دارید از طراح دکوراسیون خود بپرسید و طبق راهنمایی و تجربیات دکوراتور و پیش زمینه سلیقه ای شما به بهترین شکل چیدمان کنید.

طراحی دکوراسیون داخلی
طراحی دکوراسیون داخلی

مواردی که می توانید از طراح دکوراسیون داخلی خود بخواهید:

 • خرید وسایل
 • چیدمان وسایل
 • انتخاب رنگ ها
 • چیدمان مبل و اکسسوری
 • نورپردازی
 • و به طور کلی هر سوالی در مورد چیدمان و دیزایل دارید می توانید از طراح خود بخواهید.

از طراحی تا بازسازی با طراح دکوراسیون داخلی

دکوراسیون به زبان فارسی به معنی چیدمان، مرتب کردن و آراستن می باشد. بنابراین وقتی می گوییم طراحی دکوراسیون داخلی منظور همان آراستن و چیدمان صحیح اسباب منزل و محل کار مانند: آشپزخانه، نشیمن و پذیرایی، دستشویی و حمام، اتاق کنفرانس، لابی و … است.

با همه گیر شدن و بازدهی بسیار خوبی که می توان از طراحی دکوراسیون داخلی گرفت؛ دیگر چیدمان و هارمونی مناسب معطوف به خانه نیست و در دفاتر اداری و کاری گرفته تا بیمارستان ها، پاساژ، هتل، فرشوگاه های کوچک و بزرگ، مغازه ها و … از کارشناس چیدمان استفاده می شود.

چیدمان دکوراسیون داخلی

در نگاه اول از دید بسیاری از افراد چیدمان دکوراسیون داخلی محل کار یا محیط خانه بسیار ساده است و کافی است متناسب با سلیقه فرد پیش می رود. ( از نظر ما معمولا خودمان را افرادی بسیار خوش سلیقه می دانیم! ) اما این گونه ساده نیست و و نکات ریز و درستی در این زمینه وجود دارد که نیاز به کارشناس مورد نظر دارد که این مواد ره به خوبی بداند و آنها را به بهترین شکل رعایت و اجرا کند. این امر باعث این می شود تا ما بهترین استفاده را از فضا و زیبایی محل کار یا منزل داشته باشیم.

چیدمان دکوراسیون داخلی
چیدمان دکوراسیون داخلی

همچنین می توان به این مورد اشاره کرد که کمک گرفتن از طراح دکوراسیون برای شما هزینه کمتر و با کیفیت بهتر در وسایل و سرعت بخشیدن به آن می شود و هارمونی و جلوه زیبایی به محیط شما می بخشد که خانه را محیطی گرم، دلپذیر و مطبوع می کند.

اهمیت متخصص دکوراسیون داخلی در طراحی

در نتیجه اگه ما قبل از تغییر یا بازسازی منزل از یک متخصص دکوراسیون داخلی کمک بگیریم جدا از اینکه از اتلاف وقت، تصمیمات نادرست و سردرگمی رها میشیم، بله شاید مهم از اون از خرید و چیدمان غلط و به دنبال اون هدر رفتن پولتون جلوگیری می کنید. برای هماهنگی و مشاوره دکوراسیون داخلی با پیشتاز دکور تماس بگیرید.

طراح دکوراسیون داخلی تهران

هماهنگ کردن وسایل با هدف زیباتر شدن و ایجاد فضایی دل انگیر و گرم را می توانید از طراح دکوراسیون داخلی تهران بخواهید. به خصوص در محیط های که کوچک هستند با توجه به آپارتمان های کوچک امروزی استفاده درست از محیط بسیار مهم است که می توانید به طراح دکوراسیون داخلی در تهران بسپارید تا این فضا را برای شما بهینه سازی کنند و با ایجاد هارمونی و هماهنگی بین رنگ ها، وسایل و اجزا جلوه محیط را جذاب و بهتر کنند.

طراحی دکوراسیون داخلی در تهران
طراحی دکوراسیون داخلی در تهران

محیط جدید و تازه همواره برای افراد خانه پر از جذابیت و هیجان است اما بعضی وقت ها نحوه چیدمان وسایل به دغدغه ای اصلی برای افراد آن محیط می شود و اینجا باید تصمیم بگیرید که وسایل را چگونه در محیط چیدمان کنید تا به یک محیط مناسب و دلخواه برسید که بازتابی از احساس و سلیقه شماست. در کنار این موارد افراد در آن محیط حس خوبی داشته باشند.

برای رسیدن به این نتیجه خوب نیاز هست که نکاتی را در مورد طراحی دکوراسیون داخلی بدانید و وسایل را مطابق با رنگ دیوار ها و نوع بافت وسایل به خوبی چیدمان کنید که با هم هماهنگی خوبی داشته باشند. که البته بسیاری ترجیه می دهند به دلیل نداشتن وقت یا ندانستن نکات در مورد چیدمان منزل به سراغ مشاوره دکوراسیون داخلی در تهران بروند.

چرا باید از مشاور طراحی دکوراسیون  کمک بگیریم؟

مشاور دکوراسیون
مشاور دکوراسیون

کمک از مشاور دکوراسیون داخلی
کمک از مشاور دکوراسیون داخلی

با این مواردی که عنوان شد می توان گفت که کمک گرفتن از مشاوره طراحی دکوراسیون بسیار به شما کمک خواهد کرد. طراحی دکوراسیون یک نوع دانش محسوب می شود که به برخی از این موارد می پردازیم:

 •  دیزاین مناسب فروشگاه ها و مغازه ها باعث جلب توجه مشتری جذب و افزایش فروش می شود.
 • طراحی داخلی مناسب محیط های اداری باعث ایجاد فضای امن و آرامش کارمندان می شود که درون آن احساس راحتی می کنند که این امر راندمان کاری آن ها را افزایش می دهد.
 • طراحی دکور داخلی بیمارستان و درمانگاه ها باعث ایجاد محیطی آرام و حس آرامش برای بیماران و کادر درمان می شود.
 • استفاده از دکوراسیون در خانه های مسکونی فضایی آرام، پر از آرامش و گرم را برای افراد خانواده فراهم می کند.
 • مشاوره دکوراسیون داخلی در محیط های عمومی مثل اتوبوس مترو و … باعث رفع نیاز افراد اسفاده کننده از آن می شود.

طراح دکوراسیون اداری

شرکت پیشتاز دکور ارائه دهنده کلیه خدمات در زمینه خدمات طراح دکوراسیون اداری صفر تا 100، اجرای پارتیشن، چیدمان وسایل، تجهیر مبلمان اداری و… برای تمامی سازمان های دولتی، شرکت ها دولتی و خصوصی و کلیه دفاتر کوچک و بزرگ می باشد. این شرکت از سال 1390 فعالیت خود را آغاز نموده است و در طول این سال ها کوشیده است رزومه درخشانی در زمینه ارائه خدمات هرچه بهتر به مشتریان خود ارائه دهد. و حالا این شرکت کیفیت و اعتماد را در ذهن تداعی می کند.

طراح دکوراسیون اداری
طراح دکوراسیون اداری

طراحی دکوراسیون اداری بیش از هر چیز نیاز به مهارت، تخصص و تجربه نسبت به منازل مسکونی دارد چراکه معمولا دکوراسیون خانه طبق سلیقه افراد جلو می رود اما محیط های اداری باید به شکلی باشد که علاوه بر محظ محیط رسمی نظم اداری با مخاطب خود ارتباط برقرار کند و دلنشین و جذاب باشد چراکه منافع اداری و سازمانی در اولویت هستند نه سلیقه افراد که این می تواند به جلب اعتماد مشتری نیز بسیار کمک کند.

در کنار این نکات مهم برای کارمندان فضایی دلنشین و آرام بخش برای رسیدن به بازدهی هرچه بیشتر کارمندان ایجاد می کند که با افزایش رضایت شغلی و فراهم آمدن فضایی دوستانه راندمان کاری افزایش پیدا می کند. به خاطر داشته باشید چیدمان و رنگ بندی هر صنف و شغل مطابق با روانشناسی کارمندان و مراجعه کنندگان دیزاین می شود. بهتر این است که نوع چیدمان متناسب یا کاربری سازمان و محصولاتی باشد که عرضه می شود.

ایده های جذاب دکوراسیون رو در سایت پرینترست ببینید

طراح داخلی

از مهم ترین گزینه ها در طراحی داخلی این است که شما تصمیم می گیرید که به چه شکل می خواهید زندگی کنید؟ سبک سنتی را می پسندید یا مدرن؟ یا اینکه فضای آرام و پر از آرامش را می پسندید و یا به دنبال چیدمان رسمی هستید. تعیین نوع چیدمان قبل از خرید بسیار می تواند مهم باشد. چنانچه شما ایده خاصی درمورد چیدمان وسایل در ذهن دارید اصلا نگران نباشید… می توانید با طراح داخلی دکوراسیون خود مشورت کنید و بهترین نتیجه و بازدهی را برای دیزاین محیط خود داشته باشید.

طراحی داخلی
طراحی داخلی

شما باید طراحی داخلی دکوراسیون منزل را به افراد حرفه ای بسپارید و سلیقه و اهداف خود را به آنها منتقل کنید تا بتوانند یک طراحی داخلی عالی و متمایز را برای شما ایجاد کنند زیرا کار آسانی نیست. یا اگر فکر می کنید خلاقیت و پتانسیل طراحی دارید، بهتر است نمونه های مختلفی از طراحی داخلی و دکوراسیون منزل را مشاهده کنید. با مشاهده انواع طرح ها، ذهن شما برای ایده پردازی و خلاقیت بیشتر آماده می شود.

طراحی داخلی البته، فراتر از نحوه چیدمان مبلمان و لوازم خانگی است. همچنین شامل مواردی مانند کفپوش انتخاب شده، نوع سقف انتخاب شده، طراحی دیوارها و حتی دقتی است که هنگام انتخاب و خرید وسایلی که در سرتاسر محیط و در مکان‌های مختلف قرار می‌گیرند، می‌شود. مهم نیست که چقدر در چیدمان کارها مهارت دارید، اگر وسایلی که برای خانه خود خریداری کرده اید به درستی و متناسب با هم هماهنگ نباشند، نتیجه آن چیزی نخواهد بود که می خواهید.

بنابراین برای داشتن یک طراحی داخلی زیبا باید قبل از شروع هر کاری از سبک مورد نظر آگاه باشید. این کار شما را قادر می سازد تا اقلامی مناسب و هماهنگ بخرید و آنها را مطابق با اصول و قواعد فنگ شویی در منزل خود بچینید تا به ظاهر زیبای مورد نظر خود برسید.

طراحی داخلی مدرن چونه است؟

مدرن واژه ای لاتین ( modern ) است که معنی آن به فارسی ” جدید تازه باب ” می شود که البته معمولا افراد از همان واژه مدرن در مکالمات فارسی خود استفاده می کنند. طراحی داخلی مدرن با جلوه ساده شاید بتوان به عنوان محبوب ترین نوع سبک دکوراسیون داخلی معرفی کرد که معمولا برای فضای بسته و کوچک بسیار استفاده می شود.

طراحی داخلی مدرن
طراحی داخلی مدرن

سادگی را می توان بهترین و ساده ترین تعریف از سبک مدرن دانست. برای اجرای طراحی دکوراسیون به سبک مدرن از وسایلی که معمولا خطوط صاف دارند و ساده هستند بدون هیچ طرح استفاده می شود. و البته طراحان استفاده از رنگ های ملایم و خنثی برای هارمونی انتخاب می کنند تا سادگی طراحی مدرن حفط شود. یکی دیگر از ويژگی های مهم سبک مدرن استفاده کاربردی از وسایل است و انتخاب و چیدمانشان هدفمند باشد و اگر استفاده نمی شود کنار گذاشته می شود با رعایت این اصول اولیه به فضایی شیک دلنشین و به دور از شلوغی خواهیم داشت.

خانه هایی که به این سبک مدرن طراحی می شود فضایی بسیار آرام، ساده و روشن دارند.

سبک مدرن مناسب افرادی است که به نظم و سادگی اهمیت می دهند مناسب است.

طراحی دکوراسیون منزل

برای این که طراحی دکوراسیون منزل به بهترین شکل انجام شود باید گزینه های متنوعی مد نظر قرار دهید تا با کمترین هزینه و مشکل به سریع ترین و کوتاه ترین زمان، بهترین و مثبت ترین هارمونی را در فضای دکوراسیون منزل ایجاد کنیم.

طراحی دکوراسیون منزل
طراحی دکوراسیون منزل

با هم به بخش های مهم در طراحی دکوراسیون می پردازیم:

مبلمان:

مبلمان منزل
مبلمان منزل

شاید مهم ترین فاکتور انتخاب درست مبلمان منزل در دکوراسیون داخلی خانه است؛ چراکه مبلمان در دیزاین داخلی خانه ها نقش بسیار مهمی دارد و این روزها عضو جدانشدنی هر خانه است درنتیجه باید در انتخاب آنها بسیار دقت شود تا با هارمونی و انتخاب رنگ مناسب با دیوارها و سایر وسایل خانه به بهترین نتیجه برسم.

قاب عکس:

قاب عکس
قاب عکس

یکی دیگر از فاکتور های مهم طراحی دیزاین خانه انتخاب قاب عکس و دیگر قاب های هنری متناسب است که با روحیات افراد خانه و رنگ لعاب دیوار ارتباط برقرار کند. تابلویی که انتخاب می شود بهتر است در جهت هماهنگی با سایر وسایل و دیگر قسمت های خانه باشد.

نورپردازی:

نورپردازی منزل
نورپردازی منزل

ار دیگر موارد مهم در طراحی دکوراسیون داخلی منزل نورپردازی و تاثیر روشنایی و نور در دیزاین خانه می باشد چراکه نورپردازی به کمک نور های طبیعی لوستر ها انجام می شود و چنانچه قرار است از نورپردازی در ساختمان استفاده شود بهتر است در بهترین مکان قرار بگیرد میزان نور، تعداد نورپردازی و رنگ بندی نور همگی در هارمونی مناسب بسیار اهمیت دارد.

پارتیشن بندی:

پارتیشن بندی منزل
پارتیشن بندی منزل

پارتیشن بندی نیز از فاکتور های مهم و جدانشدنی دکوراسیون است که بیشتر برای خانه و محیط هایی با متراژ بالاست که نیار است طراح فضاهای خالی و مختلف را پر و در واقع قسمت های بزرگ محیط را به قسمت های کوچکتر و کاربردی تقسیم کند؛ که پارتیشن بندی بهترین راه برای این کار است.

به طور مثال برای خانه آشپزخانه را نهار خوری و پذیرایی را از فضای ورودی جدا کنید یا برای محیط های اداری اتاق کارمند یا مدیر و حسابدار را جدا کنید.

رنگ آمیزی: 

رنگ آمیزی منزل
رنگ آمیزی منزل

رنگ آمیزی هم از مهم ترین معیارهای دکوراسیون داخلی است و بیشترین جایی که این رنگ آمیزی مورد استفاده است دیوارها هستند نوع بافت و رنگی که در دیوارها به کار می رود و همچنین نوع طرح که به کار می رود تاثیر بسیار زیادی در جذابیت فضا خواهد داشت. به طور مثال طراح می تواند با انتخاب رنگ مناسب فضای محیط را بزرگتر جلوه دهد و باعث پوشش نقص های محیط شود.

کفپوش:

کفپوش برای منزل
کفپوش برای منزل

کفپوش یکی از فاکتور های مهم در طراحی داخلی دکوراسیون می باشد. چنانچه طراح یک کفپوش مناسب متناسب با سایر اجزای محیط انتخاب کند تاثیر بسیار شگفت انگیزی در چیدمان خواهید داشت. به طور مثال اگر محیط شما محل مراجعه همیشگی مهمان یا ارباب رجوع است استفاه از پارکت چوبی بهترین انتخاب است. و چانچه برای محیط اداری کفپوش نصب می کنید نیاز است که محیط رسمی باشد بنابراین طراح دکوراسیون باید از سرامیک و سنگ استفاده کند.

پکیج بخاری یا شومینه: 

شومینه
شومینه

گاهی همین مواردی که گاها به چشم نمی آید می تواند تاثیر زیادی در هارمونی و زیبایی محیط داشته باشد؛ به طور مثال وقتی از شومینه، پکیج یا بخاری برای گرمایش استفاده می کنید کنار آن را با ترفندهای خاص تزیین کنید تا محیط زیباتر و صمیمی تر به نظر برسد.

کتابخانه: 

کتابخانه
کتابخانه

استفاده از کتابخانه در طراحی دکوراسیون داخلی و قرار دادن کتاب ها در طبقه ها و شلف ها فضایی فرهنگی، لاکچری و رسمی تری به محیط بدهید. همچنین علاوه بر کتاب می توانید از تابلوها، افتخار ها، لوح تقدیر و وسایل یادگاری در داخل این قفسه ها استفاده کنید. این شلف ها انعکاسی از اخلاقیان و روحیات شماست که به محیط روح تازه ای می بخشند.

گل و گیاه: 

گل و گیاه آپارتمانی
گل و گیاه آپارتمانی

استفاده از گل و گیاه در فضای محیط باعث ایجاد سرزندگی و طراوت می شود و فضای محل کار یا منزل را زیباتر و روحیه افراد را بهبود می بخشد. طراح می تواند برای انتخاب نوع گلدان به سبک محیط توجه کند. به طور مثال بعضی از گلدان ها طوری طراحی شده اند که مناسب محیط های کلاسیک می باشد و برخی مناسب برای مکان های مدرن و ساده مناسب است.

از دیگر فواید مهم گل و گیاه در محیط جدا از زیبایی باعث بهبود بخشیدن به کیفیت هوای داخل محیط خواهد شد.

شرکت طراحی داخلی

پیشتاز دکور از سال 1390 در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی و فروش محصولات به عنوان شرکت طراحی داخلی فعالیت داشته است. برخلاف تصور عموم اگر عمیقا به این موضوع نگاه کنید طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی زمان بر و پر هزینه نیست و حتی در بسیاری از موارد از هدر رفت پول و زمان جلوگیری می کند؛ مگر اینکه تصمیم بگیرید دیزاین خانه یا محل کار خود را به یک تیم یا شرکت طراحی داخلی کم تجربه یا غیر متخصص بسپارید.

PISHTAZDECOR.IR
PISHTAZDECOR.IR

 

شرکت طراحی دکوراسیون
شرکت طراحی دکوراسیون

شرکت متخصص با کارکنان مجرب در زمینه طراحی دکوراسیون که سابقه زیادی در این زمینه دارد، می داند چگونه از منابعی که در دست دارد و بودجه ای که کارفرما در اختیار شرکت قرار می دهد بهترین استفاده را داشته باشد. پیشتاز دکور شرکتی مجرب در زمینه طراحی و چیدمان طراحی داخلی تا خلق رویای شما با شما همراه است.

طراح داخلی منزل

برای اینکه به بهترین خروجی از چیدمان منزل برسیم نیاز به طراح داخلی منزل داریم. طراح داخلی منزل فاکتور های متنوعی را در جهت چیدمان بهتر مطابق با سلیقه و یا بودجه کارفرما در نظر دارد تا در نهایت در سریع ترین زمان و با کمترین مشکل و کمترین هزینه ها مثبت ترین تغییرات در فضای داخلی خانه شما ایجاد کند. شاید اینطور به نظر برسد که سبک های دکوراسیون داخلی به 2 یا 3 مورد محدود است، اما تا کنون با خواندن این مطالب متوجه شده اید که طراحی داخلی منزل انواع مختلفی دارد.

انواع طراحی دکوراسیون داخلی کدام است؟

 • سبک دکوراسیون مدرن

سبک دکوراسیون مدرن
سبک دکوراسیون مدرن

برای اینکه در محیط خود سبک دکوراسیون مدرن را داشته باشید باید بدانید که مهم ويژگی در سبک مدرن استفاده از رنگ های ساده در کنار خط های منظم و صاف است و در محیط چیدمان ساده و خلوت هارمونی می شود. برای رسیدن به سبک دکور مدرن طراح عموما از رنگ های سفید و نقره ای و شیشه بیشتر در محیط استفاده می کند و وصایل هرچه صاف و ساده تر باشد این سبک جذابیت بیشتری دارد.

 • سبک دکوراسیون داخلی امروزی

در نگاه اول ممکن است این طور به نظر می رسد که سبک دکوراسیون امروزی کاملاً مطابق با سبک دکوراسیون مدرن است؛ اما اصلا اینطور نیست و کسانی که این دیدگاه را دارند، باید در مورد صنایع مد و طراحی بیشتر بدانند تا تفاوت های ظریف بین سبک های مدرن و امروزی را تشخیص دهند. سبک مدرن قدیمی تر است و قوانینی برای نحوه چیدمان اشیاء دارد، در حالی که سبک امروزی انعطاف پذیرتر است و علایق و ترجیحات افراد را در نظر می گیرد. این یکی از تفاوت های اصلی آنهاست. به عنوان مثال، یکی از پیشرفت های آن، استفاده از خطوط منحنی در طراحی مدرن است.

 • سبک دکوراسیون مینیمال

سبک دکوراسیون مینیمال
سبک دکوراسیون مینیمال

برخی از افراد ترجیح می دهند خانه خود را به سبک دکوراسیون مینیمال تزئین کنند. رنگ سفید بیشترین استفاده در این چیدمان ها است و این رویکرد مینیمالیستی شباهت های زیادی به طراحی مدرن دارد. یکی از ویژگی های متمایز کننده سبک دکوراسیون مینیمال استفاده از رنگ های خنثی است، بنابراین باید سعی کنید تا حد امکان کمتر وسایل و تزئینات اضافی را از این فضا دور کنید. حفظ حریم خصوصی فضا، که فضایی خاص آرام را ایجاد می کند، مهم ترین جنبه سبک مینیمال است.

 • سبک دکوراسیون روستیک

خانواده هایی که خانه های خود را به سبک دکوراسیون روستیک دیزاین می کنند این سبک را با نوع روستایی نیز می شناسند. در واقع ویژگی اصلی سبک روستایی و روستیک خانه ای ساده و تمیز است که تا حد امکان از سنگ و چوب در طراحی فضا استفاده شده است و می توان از مبلمان کهنه و فرسوده در این خانه استفاده کرد. تا اصالت بیشتری نشان دهید.

 • سبک دکوراسیون شیکر

سبک دکوراسیون شیکر
سبک دکوراسیون شیکر

سبک های مختلفی برای دکوراسیون داخلی وجود دارد که می توانید در خانه خود از آن ها استفاده کنید، اما حتی اگر از آنها آگاه باشید، سبک دکوراسیون شیکر به دلیل سادگی و جذابیتش به سمت آن کشیده جذب می شوید. یکی از ویژگی های مهم طراحی شیکر استفاده از رنگ های خنثی و سرد مانند خاکستری، بژ و طوسی است. تمام وسایلی که در اتاق‌های مختلف خانه قرار می‌گیرند دارای این رنگ‌ها هستند و هر نوع چوبی که استفاده شود، به دلیل رنگ‌بندی تیره‌ تر، فضا جذاب‌ تر به نظر می‌رسد.

 • سبک دکوراسیون داخلی منزل ایرانی

با توجه به وجود وسایل منحصر به فرد در خانه های ایرانی می توان سبکی متمایز را برای دکوراسیون داخلی خانه های ایرانی در نظر گرفت. این سبک در سراسر جهان شناخته شده است و سابقه طولانی دارد. برای طراحی دکوراسیون داخلی ایرانی و سنتی معمولا از رنگ سبزآبی که در سراسر جهان با نام Persian Color معروف است استفاده می شود.  یکی از عناصر کلیدی طراحی داخلی ایرانی استفاده از ستون‌های بلند و ایوان‌های بلند است که می‌توان آن را با فرش‌های ایرانی و پرده‌های همسان تکمیل کرد.

نحوه طراحی داخلی منزل

سبک چیدمان ایرانی برای فضاها بسیار محبوب است و عضو جدا نشدنی از انواع سبک طراحی دکوراسیون به شمار می رود که همه روزه تقاضا برای آن بیشتر می شود، هیچ وقت قدیمی نمی شود و همواره مورد تایید اطرافیان خواهد بود.

 •  سبک دکوراسیون داخلی کلاسیک

سبک دکوراسیون کلاسیک
سبک دکوراسیون کلاسیک

باید سعی کنید تا جایی که می توانید از تقارن و نظم در دکوراسیون داخلی کلاسیک خود استفاده کنید زیرا این سبک به نظم بالای خود معروف است که به اتاق حس اصالت و وزن خوبی می دهد. تزئیناتی که در اجزای مختلف سبک کلاسیک وجود دارد که می توانید آنها را به صورت جفت خریداری کنید تا تقارن محیط را کاملا حفظ کنید. زیبایی سبک دکوراسیون کلاسیک با استفاده از رنگ های دیگر مانند کرم، قهوه ای و زرشکی دو چندان می شود.

برای اجرای سبک کلاسیک در اتاق خواب می توانید از سرویس خواب سنتی و همچنین آباژورهای سرامیکی و سایر دکورها استفاده کنید، می تواند این تم طراحی سنتی اتاق خواب را کامل کند.

طراحی داخلی چیست؟

طراحی داخلی در حقیقت یکی از مهم ترین عناصر در بازسازی یا ساخت یک ساختمان است. تعریف طراحی داخلی ساختمان عبارت است از « طراحی قسمت های داخلی از دیدگاه بصری، هنری و عملکردی آن با توجه به ساختار علمی و ساخت معماری داخلی » و مسئول آن طراحی را با استفاده از علم طراحی موجب افزایش عملکرد کاربردی فضای محیط می‌شود و تلاش می کند تا سلیقه و ویژگی های رفتاری شما را با توجه به نحوه استفاده از فضا شکل دهد.

طراحی داخلی چیست؟
طراحی داخلی چیست؟

بنابراین می توان گفت که طراحی داخلی به عنوان رابط بین دکوراسیون داخلی و معماری عمل می کند.

منظور از طراحی دکوراسیون داخلی چیست؟

دکوراسیون داخلی منازل و ساختمان ها که به جای طراحی فضای داخلی خانه یا ساختمان به وسایل و عناصر موجود در یک محیط می پردازد، یکی از پرطرفدارترین زمینه های بهینه سازی فضای خانه در جامعه امروزی است. افرادی که فضاها را طراحی و تزیین می کنند باید ابعاد و اندازه های محیط و همچنین میزان نور، اندازه و ابعاد مبل و نوع متریال را در نظر بگیرند.

به عنوان مثال، قطعات مورد نظر با تغییر رنگ ها، وسایل منزل و موارد مشابه تغییر می کنند. جذابیت زیبایی شناسی یک محیط با این واقعیت تکمیل می شود که محیطی امن برای ساکنان خود ارائه می دهد و همیشه می توان از خلاقیت برای ایجاد یک محیط متمایز و راحت استفاده کرد.

معماری داخلی چیست؟

معماری داخلی در واقع مسئول طراحی دکور فضایی است که با استفاده از مرزهای ساختمان ساخته شده است. این شامل طراحی اولین نقشه ای است که برای طراحی، تغییر یا اصلاح یک طرح استفاده می شود.

معماری داخلی
معماری داخلی

ساخت الگوی اولیه ساختمان به وسیله آرشیتکت با استفاده از نرم افزار اتوکد انجام می شود.

معماری داخلی بسیار مهم است بنابراین اکنون به عنوان جزئی از معماری پایدار در نظر گرفته می شود که از حفظ منابع، بازیافت و طراحی عملی استفاده می کند. می توان گفت که طراحی داخلی ساختمان بر اساس شرایط معماری است زیرا معماری داخلی فرآیندی است که طی آن قسمت های داخلی ساختمان با در نظر گرفتن جنبه های انسانی و استفاده از فضا طراحی می شود.

معماری داخلی که با طراحی کل ساختمان مرتبط است، در واقع هنر و علم برنامه ریزی و ساخت عناصر مختلف درون سازه است. فضای داخلی ساختمانی که از گذشته تا به امروز دستخوش تغییرات متعددی شده است با معماری داخلی توصیف می شود. به طور معمول کسانی که در زمینه طراحی دکوراسیون فعالیت می کنند باید تحصیلات مربوطه را گذرانده باشند تا با قوانین لازم آشنا شده و بتوانند وظیفه طراحی دکوراسیون داخلی را انجام دهند.

ساده ترین راه برای تعریف معماری داخلی این است که بگوییم هنر طراحی ساختمان ها و فضاهای بین آنهاست. با این حال در واقعیت، شغل آنها دشوارتر است زیرا این افراد علاوه بر مهارت در طراحی و طراحی پلان، باید از خلاقیت و اصول بهینه سازی برای طراحی فضاهای داخلی متناسب با نیازهای انسان نیز استفاده کنند.

بازسازی ساختمان چگونه انجام می شود؟

هر چند وقت یکبار، بیشتر فضاهای مسکونی و تجاری دچار فرسودگی می شوند که برای جلوگیری از آسیب بیشتر نیاز به تعمیر سریع دارند که به آن بازسازی ساختمان می گوییم. معمولا به دلیل کیفیت نامناسب مصالح استفاده شده، اکثریت آنها در نهایت نیاز به بازسازی و تعمیر دارند. بنابراین برای داشتن ظاهر و جلوه بهتر و یا نگهداری و تعمیر ساختمان باید برنامه نوسازی مشخصی اندیشیده شود.

مشاهده ویدئو در یوتیوب youtube.com

روند بازسازی ساختمان
روند بازسازی ساختمان

بهتر است این کار را به دست کارشناسان بسپارید تا هزینه خرید مصالح، مونتاژ تیم نوسازی، استخدام کارگر و … به حداقل برسد و زمان و پول هدر نرود تا در نهایت صاحب ملک به هدف خود خواهد رسید.

دیوارها، کف‌ ها، سقف‌ ها، نما ها و وسایل خانه و ساختمان همگی قابل بازسازی هستند، یا اگر بودجه محدودتر است، فقط می‌توانیم تنظیمات جزئی انجام دهیم و وسایل محیط را تغییر دهیم. با این وجود برای اطمینان از اینکه کار بدون مشکل تکمیل می شود باید هزینه ها تخمین زده شود. برای انتخاب آگاهانه تر و بهتر، مقاله ای را بخوانید که به طور خاص به بازسازی ساختمان اختصاص دارد. یا از مشاوره طراحی دکوراسیون کمک بگیرید.

مشاوره جهت تغییر دیزاین و دکوراسیون داخلی

حتی اگر به معنای جابه‌جایی یک گلدان یا مبلمان باشد، تغییر دکوراسیون می‌تواند باعث می‌شود افرادی که در آنجا زندگی می‌کنند احساس زیبایی بیشتری نسبت فضای قبلی داشته باشند. حال اگر این تغییرات ماهرانه و هوشمندانه انجام شود، علاوه بر زیبایی و تغییر خوب، ممکن است به فضای بیشتری نیز دسترسی داشته باشید یا به شما امکان استفاده از یک منطقه کوچک را برای مصارف مختلف و متنوع ببخشید.

مشاور دکوراتور
مشاور دکوراتور

توصیه های طراح دکوراسیون داخلی در این شرایط بسیار مهم است زیرا ما اغلب فضای لازم برای اجرای ایده ها و ترجیحات خود را به روشی هوشمندانه نداریم.

مشاور دکوراتور کیست؟

رنگ، نور، بافت و فضا همگی توسط یک دکوراتور داخلی به دقت بررسی می‌شوند، زیرا در مورد مسائل طراحی داخلی به مشتریان مشاوره می‌دهند. با توجه به سلیقه و خواست مشتری و با یک هدف روشن آنها برنامه های طراحی را اجرا می کنند. تصمیم مهم این است که آیا دکوراسیون داخلی را خودتان انجام دهید یا زمانی که در مورد شکل و شمایل خانه خود در ذهن خود تصمیم گرفتید، یک مشاور دکوراسیون داخلی استخدام کنید.

مشاور در طراحی داخلی
مشاور در طراحی داخلی

با توجه به اینکه مشاور دکوراتور داخلی به گستره وسیعی از فروشندگان و اجناس مبلمان، پارچه، کفپوش، لوستر، کاغذ دیواری، فرش و … دسترسی دارد و از خدمات کارگاه ها و بازرگانان خصوصی که با طراح ارتباط دیرینه و ثابتی دارند، استفاده می کند، این احتمال وجود دارد که با کمک یک مشاور خوب در نهایت خانه یا فضایی زیبا خواهید داشت که مطابق با سلیقه و سبک زندگی شما تزئین شده و مملو از اسباب محکم و دوست داشتنی است که توسط فردی مجرب و متخصص انتخاب شده است مطمئناً باعث صرفه جویی در بودجه نیز می شود.

وظیفه دکوراتور داخلی چیست؟

اصطلاح دکوراسیون داخلی خانه به فرآیند ادغام عناصر مختلف خانه برای جذابیت بیشتر آن اشاره دارد. طبیعتاً خانه‌های کوچک‌تر، مانند ساختمان‌های آپارتمانی یا خانه‌های شلوغ، اولویت بیشتری برای این فعالیت دارند زیرا طراحی دکوراسیون داخلی منزل امکان استفاده بهینه از فضا را فراهم می کند. با هماهنگ کردن رنگ ها و وسایل، همه اینها ظاهر خانه ما را بهبود می بخشد.

این ها کارهایی هستند که به عهده دکوراتور داخلی است.

جابجایی می‌تواند یکی از هیجان‌انگیزترین تجربه‌ها برای برخی افراد باشد، اما همچنین می‌تواند یکی از استرس‌زاترین تجربه‌ها باشد زیرا چیدمان وسایل خود چقدر می‌تواند چالش برانگیز باشد. در این صورت باید تعیین کنید که چگونه مبلمان خود را در خانه جدید چیدمان کنید تا تاثیر خوبی داشته باشید. در این شرایط می توانید از یک شرکت طراحی دکوراسیون سفید کمک بگیرید.

مشاور در طراحی داخلی چه وظایفی دارد؟

مشاوران دکوراسیون داخلی به طور معمول در نظر می گیرند که چه استفاده هایی از فضا می توان کرد یا اینکه آیا این فضا برای کاری که پیش بینی می کنند مناسب است یا خیر.

از دیگر وظایف آنها می توان به اختصار به موارد زیر اشاره کرد:

 1. ملاقات با مشتریان برای آگاهی از نیازها، نظرات و نگرانی های آنها.
 2. ایجاد برنامه هایی که نیازهای مشتری، محدودیت هزینه های آنها و نوع ساختمان را در نظر می گیرد.
 3. برنامه ریزی اولیه در آماده سازی برای ارائه به مشتریان
 4. مشاوره دادن به مشتریان در مورد وسایل، ابزار، پارچه و رنگ و نوع جنس و قیمت
 5. استفاده از برنامه های کامپیوتری برای تولید طرح های نهایی مانند 3Dmax
 6. برنامه ریزی و محاسبه هزینه های پروژه نهایی
 7. در صورت لزوم، پوشش دیوار، کفپوش، مبلمان و مصالح
 8. نصارت بر نصب و اجرای پروژه های در حال پیگیری
 9. بازدید مستمر از پروژه برای تضمین رضایت مشتری

ویژگی های یک مشاور طراحی داخلی 

در زیر چند ویژگی که پیش نیازهای کار با یک مشاوره طراح داخلی را ایجاد می کند، فهرست می کنیم:

 1. مهمترین عنصر در طراحی داخلی خوب، خلاقیت است. ویژگی های کار و نیازهای کارفرما باید با خلاقیت توسط دکوراتور داخلی مطابقت داشته باشد.
 2. یکی از ویژگی های دیگر یک مشاوره طراحی دکوراسیون داخلی توانایی آنها در برنامه ریزی و سازماندهی کار است. به عنوان مثال، هنگام طراحی یک خانه مسکونی، باید با افرادی مانند تولید کننده کفپوش، پارچه فروش، نقاش، وارد کننده کاغذ دیواری و همچنین افراد دیگر هماهنگ شوید و کار آنها را مطابق با نقشه خود برنامه ریزی و سازماندهی کنید.
 3. از آنجایی که برای انجام اکثر کارهای طراحی از نرم افزار کامپیوتری استفاده می شود، تخصص در مدل سازی و طراحی کامپیوتری باید در نظر گرفته شود.
 4. بسیار مهم است که بتوانید کار را کامل کنید و هزینه ها را زیر حد تعیین شده مشتری نگه دارید.
 5. یکی از ویژگی هایی که یک مشاور طراحی دکوراسیون را از دیگری متمایز می کند آینده نگری است.
 6. از آنجایی که داشتن دانش معماری داخلی در کنار موارد دیگری مانند تجربه، ذوق هنری و علاقه مهم است، آموزش و تحصیلات می تواند کمک بزرگی در اجرای طراحی دکوراسیون داخلی باشد. این مورد هم مهم است و هم لازم.

هزینه طراحی داخلی چقدر است؟

با توجه به هزینه های بالای طراحی داخلی و معماری برای مشاغل، به صرفه تر و مقرون به صرفه تر است که از یک طراح مشاوره بگیرید، که می تواند چیدمان و فضای خانه شما را بهبود بخشد و در عین حال راه حل های قابل اجرا را نیز ارائه دهد.

قیمت طراحی دکوراسیون داخلی
قیمت طراحی دکوراسیون داخلی

هزینه طراحی داخلی بسته به متراژ، نوع جنس استفاده شده کالاها، سبک دکوراسیون و تعداد اتاق ها (مانند اتاق خواب، آشپزخانه، اتاق نشیمن و …) متفاوت خواهد بود. درکنار مدت زمان مشاوره. به این ترتیب مشاوره کلی پیشتاز دکور در مورد تزیین غیر حضوری از 30 دقیقه و 50 هزار تومان به یک ساعت و 300 هزار تومان خواهد بود. از طریق واتساپ یا تگرام با ما تماس بگیرید تا از جزئیات بیشتر در مورد هزینه مشاوره برای شما مطلع شوید.

قیمت طراحی داخلی

برخی از دوستان من پیشنهاد ارائه مشاوره رایگان دکوراسیون داخلی را داده اند، اما شرکت ما علاوه بر زمان مشاوره، باید برای بررسی و تحلیل نقشه منزل شما نیز وقت گذاشت تا قیمت طراحی داخلی مشخص شود، بنابراین ارائه خدمات با کیفیت بالا رایگان نخواهد بود. به طور کلی، ما در تلاشیم تا با توجه به بودجه شما و این تفکر که همه شایسته زندگی در یک خانه دوست داشتنی هستند، کمترین مبلغ و هزینه ممکن را دریافت کنیم.

قیمت طراحی دکوراسیون داخلی

بیشترین سوالاتی که مشتریان هنگام درخواست خدمات دکوراسیون داخلی از ما می پرسند این است: قیمت طراحی دکوراسیون داخلی چقدر است؟ دستمزد طراحان و دکوراتورهای داخلی چگونه تعیین می شود؟ چه عواملی بر هزینه طراحی داخلی تاثیر می گذارد؟ آیا یونیون خدمات طراحی و دکوراسیون داخلی ارائه می دهد؟ اکنون باید بپذیریم که دستمزد یک طراح داخلی تحت تأثیر مواردی مانند مکان و بخش طراحی ساختمان (طراحی و دکوراسیون داخلی آشپزخانه، طراحی و دکوراسیون داخلی اتاق خواب و غیره است.

میزان خدمات مورد نیاز برای طراحی داخلی (نقاشی ساختمان، کاغذ روی دیوار، نصب لمینت، چیدمان کابینت و …) فرآیند طراحی داخلی میزان کار را مشخص می کند.

اکنون باید قیمت های اجرای فرآیندهای طراحی داخلی در ساختمان ها و ارائه خدمات دکوراسیون منازل، مغازه ها و سایر موسسات را اعلام کنیم. و قیمت های پیشنهادی کارشناس بر اساس تعرفه اتحادیه و با شفافیت کامل صورت می گیرد. شما می توانید هزینه های ارائه شده توسط هر یک از متخصصان، طراحان و دکوراتورهای ماهر را در یک مکان و هنگام سفارش طراحی و بازسازی ساختمان مقایسه کنید.

طراح دکوراسیون مغازه از ایده تا اجرا

طراحی دکوراسیون مغازه که به عنوان رابط بین فروشگاه و دنیای بیرون عمل می کند، مهم ترین عنصر در جذب مشتریان، شناخت برند و ایجاد حس خوب در آنها است. قفسه بندی، سقف های تزئینی و کاذب و نورپردازی های مخفی، نقطه ای، عریض و سایر انواع نورپردازی داخلی همگی در دکور فروشگاه ها گنجانده شده اند. چیدمان، نوع کفپوش، دیوارپوش، ویترین، نقاشی و … نورپردازی نقش بسیار زیادی در زیبایی طراحی مغازه شما دارد.

طراحی دکوراسیون مغازه
طراحی دکوراسیون مغازه

2 فاز کلی طراحی، نصب و اجرا در طراحی های دکوراسیون مغازه دخیل است. ابعاد، مکان، منطقه فعالیت، نوع محصول و غیره همه در مرحله طراحی در نظر گرفته می شوند. به عنوان مثال، در طراحی یک فروشگاه فروش پوشاک مردانه، باید تمام عناصر و متریال ها به گونه ای انتخاب شوندتا مشتری و مراجعه کنندگان بتوانند راحت تر محصولات خود را مطابق سلیقه خود انتخاب کنند یا رنگ ها به گونه ای انتخاب شوند که برای افراد مناسب باشد.

طراحی دکور فروشگاه

این قیمت چندان دقیق نیست زیرا مرحله اجرای طراحی دکور فروشگاه بر اساس طرح تمام شده است و هزینه و قیمت اجرا پس از اتمام طراحی و قبل از ارائه قیمت ها بر اساس تجربه طراح تعیین می شود. پس از مرحله طراحی می توان فهرست مواد، اندازه گیری های دقیق و نوع دکوراسیون را مشخص کرد.

طراحی دکور فروشگاه
طراحی دکور فروشگاه

دکوراسیون داخلی مغازه را می توان به روش های مختلفی تزیین کرد که همگی در هزینه نهایی تاثیر بسزایی دارند. این تکنیک ها می تواند شامل موارد زیر باشد: نوع چوب، ام دی اف استاندارد، هایگلاس، نوع کاغذ دیواری، نورپردازی داخلی و خارجی، سقف و آسمان مجازی، دکور ورودی مغازه و …

طراحی و دکوراسیون داخلی منزل

قطعا می دانید معمولا ما ایرانی ها سبک زندگی متفاوتی با سایر مردمان دنیا داریم. اما امروزه طراحی داخلی خانه های ایرانی تغییر کرده است؛ در طراحی دکوراسیون و دکوراسیون داخلی منزل باید نکاتی را رعایت کنید. با درک این دستورالعمل ها می توانید یک طرح خوب و مناسب برای چیدمان خانه خود پیدا کنید. هنگام طراحی داخلی ساختمان های مسکونی، تمام عناصر داخلی خانه باید هماهنگ و هارمونی خوبی داشته باشند. هنگام تلاش برای ایجاد فضایی آرام و دنج، نباید اهمیت تناسب اتاق نشیمن، آشپزخانه و اتاق های دیگر را نادیده بگیرید.

طراحی و دکوراسیون داخلی منزل
طراحی و دکوراسیون داخلی منزل

شما باید دستورالعمل های خاصی را رعایت کنید تا بتوانید از تمام فضاهای خانه خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنید و در عین حال هزینه معقولی را خرج کنید و آن را سریع و مقرون به صرفه انجام دهید. اگر می خواهید بهترین فضای ممکن را ایجاد کنید و از محیط اطراف خود لذت ببرید از شرکت دکوراسیون داخلی ( پیشتاز دکور ) برای طراحی خانه خود استفاده کنید.

مشاوره طراحی داخلی

انسان در جست و جوی زیبایی است و این میل درونی به دیدن و لذت بردن از زیبایی، از به تصویر کشیدن مناظر زیبا، پوشیدن لباس های زیبا و حتی در نظر گرفتن چیدمان و دکوراسیون چشم نواز داخلی خانه، او را به بی نهایت می رساند. بنابر این نیاز است که مشاوره طراحی داخلی برای دکور خانه و محل کار مراجعه کنیم.

گزینه ها و انتخاب ها اگرچه می تواند به فرد احساس تعلق بدهد و به بهترین انتخاب منجر شود، گیر افتادن در دنیای بی نهایت گزینه ها نیز می تواند استرس زا و گیج کننده باشد، که می تواند لذت انتخاب و چیدن چیزی را کاهش دهد. با توجه به افزایش هزینه، ما با استفاده از مشاوره دکوراسیون داخلی شما را در بهسازی و زیباسازی منزلتان با بودجه مناسب یاری خواهیم کرد.

درخواست مشاوره دکوراسیون

حتما دیده اید که همه ما هر روز صدها تصمیم می گیریم، و گاهی وقت ها به طور غریزی و ناگهانی، بدون ترس و بدون فکر کردن به آنها عمل می کنیم. به عنوان مثال، هنگام خرید یا پوشیدن لباس، کیف یا کفش. از آنجایی که ما اغلب لباس‌های نو می‌ پوشیم و به راحتی می‌توانیم با خرید لباس جدید، لباس قدیمی را جایگزین کنیم، تصمیم برای ما کمی ساده‌تر است.

این واقعیت که ما بر اساس ترجیحات و دیدگاه‌های فردی خود تصمیم می‌گیریم و به جز خود عوامل کمی را در نظر می‌گیریم، تصمیم‌گیری را آسان‌تر می‌کند، اما این تصمیم گیری ها همچنان هیجان‌انگیز هستند و در طول زندگی به طور مکرر تکرار می شود.

وقتی اعضای خانواده سلایق فردی آنها مورد بحث قرار می گیرد و چون انتخاب ها همیشه تکرار نمی شوند و بهای بیشتری را می طلبند، در انتخاب ها دچار تردید می شوند و این مشکل در تعمیم جزء به کل دلیل بر این است که چیدمان و دکوراسیون خانه کار زمانی چالش برانگیزتر می شود که باید کل دکوراسیون خانه و همچنین هماهنگی بین عناصر دکور را در نظر بگیریم که با محدودیت های ابعاد خانه، محدودیت های پلان یا محدودیت های بودجه همراه است.

مهم ترین سوالاتی که از خود در زمان چیدمان منزل می پرسید:

 1. من گیج شدم و در مورد انتخاب رنگ و مدل سوال دارم!
 2. اگر سلیقه تزیینی همسر و/یا فرزندانم با من متفاوت باشد، چه باید بکنیم؟
 3. مبلمان دیگر در خانه جدید من نمی گنجد زیرا بزرگتر یا کوچکتر از آن چیزی است که قبلا در آن بود.
 4. من مطمئن نیستم از کجا بخرم!
 5. من نمی دانم چه نوع مبلمان یا دکوراسیونی را انتخاب کنم!
 6. کدام مدل مبل برای خانه من بهتر است؟ مطمئن نیستم!
 7. با توجه به بودجه مورد نظر، کدام گزینه ارجحیت دارد؟
 8. من مبل خودم را خیلی دوست دارم، اما با بقیه دکور اتاق جور در نمی آید.

و سوالات بی‌شماری دیگر وجود دارد که ما را به شدت تحت فشار قرار می‌دهد و بدون شک حداقل یک بار از خودمان پرسیده‌ایم. جواب چیست؟

2 مرحله و ساده برای رهایی از این همه سوال وجود دارد:

 • پذیرش نیاز برای چیدمان و کمک طراح دکور:

پذیرش اینکه باید از مشاوران و طراح دکور کمک بگیرید اولین و حیاتی ترین قدم است. هزینه اضافی تعویض مبل یا تغییر دکوراسیون و همچنین هزینه احساسی اقامت در خانه ای که دوست ندارید یا به خوبی کار نمی کند بسیار گران تر خواهد بود. فریب ادعاهایی مانند “من سلیقه خوبی دارم” یا “من بهتر می دانم چه چیزی بهتر است و هزینه اضافی نمی گیرم” را نخورید. کمک خواستن نشانه جهل نیست.

با مشاوره دکوراسیون، می توانید کار دیزاین را به طور موثرتر، کارآمدتر و بدون استرس تکمیل کنید و در عین حال در بودجه مشخصی بمانید.

این نشانه هوش بالای شما است، پس به این موضوع توجه کنید. مشاوره و طراحی دکوراسیون با سلیقه شما پیش خواهد رفت بنابراین هیچ اجباری برای کارهایی که به آن علاقه ندارید نخواهید بود. از دیگر مواردی که می توانید درخواست دهید برای طراحی دکوراسیون، سقف و آسمان مجازی می باشد.

 • انتخاب مشاوره دکوراسیون داخلی قابل اعتماد:

بله، قبل از خرید انتخاب کنید! قبل از انتخاب و شروع فرآیند دکوراسیون و خرید حتما از مشاور دکوراسیون داخلی کمک بگیرید تا مطمئن شوید که این کار به بهترین شکل ممکن انجام می شود. معماران حرفه ای و طراحان دکوراسیون با سابقه کار یا تحصیلات مرتبط ترجیح داده می شوند. در صورتی که امکان صرف هزینه بیشتر برای مشاوره حضوری وجود ندارد، قبل از خرید انتخاب کنید.

شماره تلفن طراح دکوراسیون خانم

پیشتاز دکور که از مهندسان عمران و معماری خانم استفاده می کند، آماده همکاری و راهنمایی برای کارفرمایانی است که می خواهند طراحان خانم برای ایجاد دکوراسیون داخلی خود اقدام کنند. می تواند یک اثر بسیار هنری و چشمگیر تولید کند.

ماهیت هنری ای که خانم ها دارند که می تواند شباهت زیادی به ماهیت هنری خانم های خانه دار داشته باشد یکی از دلایلی است که برخی کارفرمایان به دنبال طراح دکور خانم هستند.

شماره تماس طراح دکوراسیون خانم
شماره تماس طراح دکوراسیون خانم

یکی دیگر از عوامل مؤثر در این مشکل این واقعیت است که زنان معمولاً نسبت به مردان به جزئیات کوچک توجه بیشتری نشان می دهند.

ناگفته نماند که تمامی کسب و کارها بسته به سابقه و تجربه خود، حضور خانم ها و آقایان را در بحث طراحی دکوراسیون در هم می آمیزند تا از توانایی های هر دو جنس بهترین نتیجه را بگیرند و بهترین کیفیت هنری را تولید کنند.

کسب و کار ما که مهندسین ماهر را استخدام می کند، به عنوان یکی از قابل اعتمادترین شرکت های طراحی داخلی در کشور ظاهر شده است که می تواند محیطی ایده آل را مطابق با درخواست مشتری ایجاد کند.

برای این مشاوره در همین موضوع می توانید با شماره های شرکت تماس بگیرید تا مستقیما به دفتر مرکزی یا شعب شرکت مراجعه کرده و با کارشناسان دکور خانم ما تلفنی صحبت و هماهنگ کنید.

تیم طراحی دکوراسیون داخلی

تیم طراحی دکوراسیون داخلی: زمانی که به فضاها نگاه می کنیم، احساسات خاصی را درک می کنیم، یعنی همان چیزی که دکوراسیون داخلی دارد. اکنون بر نحوه زندگی، کار، بازی و حتی آرامش ما تأثیر می گذارد زیرا بخشی از زندگی روزمره ما شده است. نقش دکوراسیون مناسب فراتر از ایجاد خانه های آرام، مکان های کاری موثر و فضاهای عمومی دوست داشتنی است.

تیم طراحی داخلی تنظیماتی را ایجاد می کند که نیازها و دلسوزی های ما را در نظر می گیرد. این تیم از انواع توانایی ها و دانش فنی در این روش استفاده می کنند. از اواخر قرن 20 زمانی که برای اولین بار تبدیل به یک حرفه شد، طراحی داخلی پیشرفت چشمگیری داشته است.

این موضوعات باید برای طراحان داخلی آشنا باشد:

 1. پارچه، متریال، رنگ، برنامه ریزی فضایی، پایداری و غیره
 2. طراحی به کمک کامپیوتر (CAD) و کاربردهای ساخت برای فضای دو بعدی و سه بعدی.
 3. اطلاعات مدلسازی (BIM).
 4. قوانین ساختمان، مقررات ایمنی و بهداشت و الزامات سازه ای.

طراحی و دکوراسیون منزل

ما چندین بخش مختلف در خانه خود داریم. حمام و توالت، آشپزخانه، اتاق نشیمن و بسیاری فضاهای دیگر وجود دارد. هر یک از این مکان ها دارای یک نقطه کانونی است که برای برنامه ریزی طراحی داخلی خانه بیبار بسیار مهم است. طراحی و دکوراسیون منزل مستلزم دستیابی به تعادل بین مبلمان و عناصر ساختاری است. اگر خانه شما کوچک است یا فضای کافی ندارید، طراحی دکوراسیون خوب می تواند به شما کمک کند تا از فضای موجود حداکثر استفاده را ببرید.

چه چیزی بهتر از اینکه بتوانید از یک طراح داخلی برای به حداکثر رساندن فضای محدود خانه خود استفاده کنید؟

ما می دانیم که داشتن حس آرامش و راحتی در خانه شما مهم ترین عنصر طراحی داخلی است. این امکان وجود دارد که شما نقل مکان کرده باشید. بنابراین، هنگام نقل مکان به خانه جدید، باید مبلمان را به درستی تنظیم کنید. با طراحی مناسب دکوراسیون داخلی می توانید بهترین چیدمان را در اینجا داشته باشید.

تفاوت دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی

تعريف اصطلاحات معماري به ويژه دو اصطلاح طراحي دکوراسيون داخلي و طراحي داخلي ساختمان که به بخش ساختاري دکوراسيون و مبلمان داخلي ساختمان اطلاق مي شود از اهميت ويژه اي برخوردار است زيرا بارها پيش آمده است که اين دو واژه مترادف هم باشند. از آنجایی که عموم مردم درک روشنی از تفاوت های این دو اصطلاح ندارند، تصمیم گرفتیم در مورد آنها بحث کنیم. ما صمیمانه امیدواریم که تا انتها با ما همراه باشید و این خطوط برای شما مفید باشد.

سایت طراحی داخلی

پیشتاز دکور از قدیمی ترین و مجرب ترین مجموعه ها می باشد که با داشتن سایت طراحی داخلی انتخاب مشاور و نمونه ها را آسان می کند. شما می توانید با مراجعه به بخش های مختلف سایت طراحی داخلی ما از سایر مقالات و تنوع طرح ها دیدن کنید و با دید باز نسبت به خرید اقلام و یا مشاور دکوراسیون اقدام کنید.

سایت طراحی دکوراسیون به شما کمک خواهد کرد تا در هرکجای دنیا که باشید به سادگی به محتویات آن دسترسی داشته باشید و از مقالات و عکس های ما بهترین استفاده را داشته باشید.

سایت طراحی دکوراسیون داخلی

شرکت ما از سال 1389 اقدام به افتتاح سایت طراحی دکوراسیون داخلی کرده است. هدف ما انتشار مقالات بروز و مدرن صنعت دکور است تا شما دسترسی ساده تری با این صنعت محبوب داشته باشید و به خواسته های خود برسید.

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی ” پیشتاز دکور ” فعالیت خود را بر پایه ارائه خدمات فنی و مهندسی با نگرش معماری و خلاقانه، ساخت و اجرا با کیفیت، قیمت مناسب و ایجاد اعتماد بین فردی بنا نهاده است. گروه معماری پیشتاز دکور با گردآوری نیروهای جوان، مبتکر و هنرمند و همچنین نیروهای کارکشته و با استعداد در تلاش است تا پروژه های خود را به بهترین نحو ممکن به پایان برساند. این کار برای اطمینان از رضایت شما عزیزان انجام می شود.

طراحی دیزاین داخلی

از مهم ترین دغدغه های اصلی بیشتر افراد در فضاهای کوچک مانند منازل، مشاغل، فروشگاه ها و پاساژها و … طراحی دیزاین داخلی است. هماهنگ کردن وسایل، رنگ ها و سایر عناصر دکور اتاق، مطابق با استراتژی ایجاد شده توسط متخصصان ممکن است زمانی تصمیم بگیرید که دیزاین خود را تغییر دهید. انتخاب وسایل منزل قدم بعدی است. برای شروع، بهتر است از انجام این کار خودداری کنید.

بنابراین ابتدا باید نقشه ای کلی از قطعات و پیکربندی محیط خود را تجسم کنید تا در طراحی دیزاین داخلی خود به موفقیت برسید. در صورت لزوم برای اجرای این طرح با یک طراح داخلی مشورت کنید. در این سناریو، ادامه خرید هیچ مشکلی برای شما ایجاد نخواهد کرد.

طراحی چیدمان منزل

هنر و علم طراحی فضاهای داخلی برای خانه هایی که هم از نظر زیبایی شناسی و هم از نظر کاربردی برای ساکنانشان مفید باشد، طراحی چیدمان منزل نامیده می شود. طراحی داخلی انواع سبک ها و گرایش ها را در بر می گیرد تا سبک فردی کاربر را منعکس کند. به یک معنا، دکوراسیون داخلی به این می پردازد که چگونه یک پلان آزاد را با مبلمانی که مکمل فضا است، یا با دکوری که خودنمایی می کند، تطبیق دهیم یا با نورپردازی و دیوارپوش ها، فضا و حال و هوای فضا را تغییر دهیم.

طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان

یکی از تلاش های ما برای جان بخشیدن به فضا و ایجاد ارتباط بین مردم و سازه، طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان است. می توان ادعا کرد که برنامه ریزی برای ساخت یک فضا مطابق با اصول طراحی داخلی یا طراحی دکوراسیون داخلی و استفاده از آن برای انسان، کاری بدوی و با قدمت طولانی است. با این حال، طراحی داخلی مدرن همانطور که امروزه انجام می شود به عنوان یک هنر جدید در زمینه دکور ساختمان تلقی می شود.

در واقع، طراحی داخلی تمام اجزای سازه، مصالح ساختمانی و غیره را مانند معماری ساختمان در خود جای داده است. با این حال، وجه تمایز اولیه بین معماری و معماری این است که طراحی داخلی، همانطور که از نامش پیداست، منحصر به فضای داخلی ساختمان است.

طراحی داخلی اپارتمان

معماران و طراحان هنگام طراحی داخلی اپارتمان یا یک خانه تمام تلاش خود را می کنند تا اصول طراحی داخلی را رعایت کنند و فضاها را به گونه ای ایجاد کنند که تمام نیازهای فضایی ساختمان مطابق با هدف و ماهیت آن برآورده شود. فضاهای ساختمان می توانند به طور موثر توسط مردم استفاده شوند. به طور کلی می توان گفت که ساخت یک آپارتمان به تنهایی نمی تواند منجر به استفاده مفید و مناسب از آن شود، اما با طراحی دکوراسیون داخلی آن توسط مهندسان و طراحان یک شرکت قانونی طراحی داخلی، ساختمان به پایان رسیده و تبدیل می شود.

بنابراین، ایجاد یک طراحی داخلی متمایز مدرن یا کلاسیک با استفاده از نرم افزارهای طراحی داخلی و همکاری با یک شرکت طراحی داخلی مجرب و آشنا به تمام اصول طراحی داخلی قبل از اجرای هر دکوراسیونی ضروری است.

طراحی دفتر دکوراسیون داخلی

ترجیحاً از انواع سبک ها و روش ها برای ایجاد یک طراحی دفتر دکوراسیون داخلی یا اداری برای یک محل کار مدرن استفاده کنید. یکی از این روش ها کمک گرفتن از شرکت های طراحی داخلی است. در این نوع دکوراسیون همه به دنبال یک دکوراسیون اداری مجلل هستند و می خواهند دکوراسیون خود را به زیبایی هر چه بیشتر به نمایش بگذارند. ساده، شیک و مدرن از بهترین سبک ها برای دکوراسیون داخلی برای ایجاد یک دفتر کار خیره کننده استفاده کنید.

استفاده از سبک های مدرن و مینیمال یکی از گرایش های دکوراسیون داخلی است که برای دکوراسیون اداری شیک مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع سبک یکی از جدیدترین تکنیک های دکوراسیون است.

طراحی دکوراسیون داخلی اداری

ساختار داخلی ساختمان باید در محیط های اداری که افراد بیشتری در آن کار می کنند کاملا ساده و سبک در نظر گرفته شود. در نتیجه هنگام خرید لوازم اداری باید بسیار محتاط باشید. بهتر است این کار را به یک شرکت طراح دکوراسیون اداری بسپارید زیرا این مشاغل دارای سابقه بسیار بالایی در این زمینه هستند. دکور محیط اداری نیازمند هنر، هوش و تحصیلات در این زمینه می باشد.

طراح و مجری دکوراسیون داخلی

طراحی و مجری دکوراسیون داخلی در حال حاضر یکی از مهم ترین ملاحظات به ویژه در املاک مسکونی و ادرای به شمار می رود، زیرا افراد بیشتری طرفدار زندگی شهری می شوند و خانه ها و ویلاهای بزرگ به آپارتمان ها و خانه های کوچک تبدیل می شوند. بر اساس برخی از تعاریف، طراحی داخلی به مجموعه کاری اطلاق می شود که به منظور استفاده بهینه از تمام اجزای داخلی یا تغییر شکل و فرم فضاهای داخلی، هم از نظر ظاهر بیرونی و هم از نظر سازماندهی داخلی و اجزای آن، انجام می شود. حتی رنگ و نور آن ایجاد می شود.

هدف از طراحی دکوراسیون داخلی ارائه راهکارهایی برای راحتی ساکنین و استفاده بهتر به منظور ایجاد فضایی متناسب با نوع کاربری ساختمان می باشد. در واقع طراحی داخلی حرفه ای است که با خلاقیت و تکنیک های منحصر به فرد به محیط های داخلی ساخته شده در چارچوب سازه ها کاربرد و هویت می بخشد. در اکثر موارد زیبایی شناسی، راه حل های عملی شامل افزایش سطح آگاهی ساکنین و کیفیت زندگی است.

طرح هایی که برای اجرای دکوراسیون منزل ارائه می شود باید پاسخگوی نیازها و هماهنگ با آنها باشد و بر واقعیت ها و اصولی که از قبل در محیط اطراف وجود دارد تاکید کند.

فرآیند طراحی داخلی خانه از یک روش و قانون متوالی پیروی می کند که شامل تحقیق، تجزیه و تحلیل بایدها و نبایدهای پروژه و استفاده از هنر و خلاقیت برای برآوردن نیازها و نیازهای مشتری است. به این ترتیب یک پروژه طراحی تولید می شود و دکوراسیون داخلی خانه با موفقیت انجام می شود.

بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی

بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی یکی از دلایل مهم برای روحیه بخشیدن به ساکنین است. هنگامی که خانه یا دفتر اداری شما برای چند سال ساخته شده است، احتمال خرابی یا آسیب دیدن اجزای آن – یا سایر خطرات – به طور فزاینده ای افزایش می یابد؛ در این شرایط محیط شما نیاز به بازسازی دارد. شما می توانید مبلمان خود را به روز کنید یا حتی آن ها را دوباره مرتب کنید، کاغذ دیواری های کهنه را تعویض کنید، به فکر بازسازی پارکت کفپوش یا لمینت باشید، پرده های بروز نصب کنید و…

همانطور که قبلا گفته شد برای تغییر و بازسازی دکوراسیون داخلی حتی در زمان بازسازی از یک گروه آگاه و حرفه ای کمک و راهنمایی بگیرید.

مجری دکوراسیون داخلی

اکثر پروژه ها با بخش طراحی داخلی سازگار هستند. موسسات تجاری بزرگ هنگام به روز رسانی مناطقی مانند لابی یا اتاق کنفرانس، به ندرت از مجری دکوراسیون داخلی استفاده می کنند. یک دکوراتور داخلی معمولاً با یک صاحب خانه کار می کند تا ظاهر فضای تزئین شده خانه را از طریق به روز رسانی یا نوسازی جزئی بهبود بخشد.

طراحی داخلی از نوع DIY اخیراً توجه زیادی را به خود جلب کرده است. مردم تمایل دارند که به تدریج فضاهای داخلی خود را تزئین کنند. هیچ کس بهتر از خود شخص نمی داند که واقعاً چه چیزی برای او مطلوب است زیرا هر کس به گونه ای متفاوت فکر می کند و خواسته است. افراد علاقه مند به یادگیری در مورد جنبه های مختلف دکوراسیون داخلی هستند زیرا دانش قبلی ندارند.

چه محصولات و خدماتی تحت عنوان طراحی و دکوراسیون داخلی قرار می گیرند؟

ارائه خدمات دکوراسیون داخلی شرکت ها
ارائه خدمات نقاشی ساختمان
ارائه خدمات کابینت سازی
ارائه خدمات نصب پرده
ارائه خدمات نصب قرنیز
ارائه خدمات مرتبط با سقف کاذب
ارائه خدمات برای آویختن کاغذ دیواری
ارائه خدمات ساخت کمد دیواری
ارائه خدمات نصب لمینت و پارکت
ارائه خدمات دکوراسیون داخلی آشپزخانه
ارائه خدمات طراحی داخلی اتاق خواب
ارائه خدمات طراحی داخلی
کمک به طراحی داخلی مغازه
ارائه خدمات طراحی داخلی هتل

طراحی داخلی معماری

طراحی داخلی معماریفردی است با دانش گسترده در طراحی خانه، محیط اداری، ساختمان و مکان های عمومی برای دکور خارجی، با توجه به حرفه ای بودن در این زمینه و ایده های بدیع و مبتکرانه برای طراحی معماری شما می باشد.

خانه جایی است که فرد به احتمال زیاد به ایده آل معنوی خود دست می یابد. همه افراد می توانند خستگی و ناراحتی ناشی از حضور در بیرون از منزل و حضور در محیط کار در خانه را با گفتگو و گذراندن وقت با خانواده جبران کنند، اما یکی از مهمترین عوامل در به دست آوردن آرامش نحوه چیدمان خانه است. که همه باید از آن آگاه باشند.

چه سبکی از طراحی داخلی در حال حاضر محبوب است؟

به طور کلی می توان گفت که جدیدترین گرایش ها در طراحی داخلی بر ایجاد فضاهایی دنج، کاربردی و از همه مهمتر بازتابی از سلیقه فرد متمرکز شده است. روندهای طراحی داخلی معماری که امسال بیشترین تقاضا را دارند در زیر توضیح داده شده است.

 • به نحوه باز بودن فضاهای بین محیط توجه کنید
 • تناژ رنگ های گرم و خنثی
 • اشکال ارگانیک با منحنی
 • نوستالژی ها
 • طبیعت به عنوان الهام بخش
 • با استفاده از واکنش های مختلف
 • داشتن دفتر در خانه

طراحی معماری و دکوراسیون داخلی

اگرچه الگو و فرم های اولیه فضای داخلی توسط سیستم سازه ای ساختمان تعیین می شود، اما شکل دادن به فضا در طراحی معماری و دکوراسیون داخلی بسیار مهم است. کلمه “ساختار” برای اشاره به حمایت فیزیکی در این زمینه استفاده نمی شود. بلکه انتخاب و قرارگیری اجزای داخلی را توصیف می کند که ارتباطات بصری آن فضای داخلی اتاق را تعریف و طبقه بندی می کند.

سقف های کاذب و دیوارهای غیر باربر اغلب برای تعریف یا اصلاح فضای داخلی پوسته ساختمان یا چارچوب سازه ای آن استفاده می شوند.

 • نور و الگوهای نور و تاریکی که ایجاد می کند توجه ما را به یک ناحیه از فضا متمرکز می کند، اهمیت مناطق دیگر را کم رنگ می کند و در نتیجه فضا را تقسیم می کند.
 • در یک اتاق بزرگ، شکل و قرارگیری مبلمان می تواند سطوح، احساس محصور و الگوهایی را ایجاد کند که اتاق را مشخص می کند.
 • نحوه درک ما از موقعیت نسبی اشیاء در فضا و همچنین نسبت، مقیاس و ابعاد یک اتاق تحت تأثیر رنگ، بافت و الگوی سطوح دیوار، کف و سقف است.

طراحی اداری داخلی

طراحی اداری داخلی متناسب با موقعیت اداره انجام می شود یعنی طراحی دکوراسیون داخلی اداری در مناطق مختلف کاملا متفاوت است. به این دلیل که دکور دفتر باید متناسب با نیازهای مشتریان در همان منطقه باشد. در غیر این صورت ممکن است مشتریان زیادی جذب طراحی دکور اداره شوند اما جرات ورود به فروشگاه را نداشته باشند.

شرکت ما با در نظر گرفتن تمامی فاکتورها (هزینه پایین، متراژ دفتر، موقعیت دفتر و …) طرح اولیه را با استفاده از نرم افزار سه بعدی ایجاد می کند و برای بررسی و تایید در اختیار مشتری قرار می دهد.

طراحی و دکوراسیون

اندازه، شکل و استحکام سیستم سازه ای ساختمان – و همچنین اندازه نسبی و فاصله اجزای آن  همگی به ترتیب با ابعاد و ابعاد فضای داخلی ساختمان ارتباط مستقیم با طراحی و دکوراسیون دارند. ابعاد اتاق نیز به نوبه خود نسبت و مقیاس آن را تعیین می کند و بر نحوه استفاده از آن تأثیر می گذارد.
پنکه ها و وسایل بازشو در حال حاضر تنها مواردی هستند که در عرض، یکی از ابعاد افقی فضا مجاز هستند. امروزه با توجه به منابع اقتصادی لازم، تقریباً هر ساختار معماری از نظر فنی امکان پذیر است. دال های بتنی و تیرهای چوبی یا فولادی می توانند تا 30 فوت (9 m) گسترش پیدا کنند.

چیدمان و تزئین محیط نیاز به تخصص دارد. برای داشتن دکوراسیون زیبا باید فاکتورهای زیادی را در نظر بگیرید. یکی از مواردی که در طراحی و دکوراسیون باید روی آن تمرکز کنید داشتن تناسب و هارمونی وسایل با محیط است.

همه خواهان نفیس ترین دکوراسیون هستند. با این حال بسیاری از افراد از اصول و مبانی راهنمائی که باید برای رسیدن به این زیبایی استفاده کرد، بی اطلاع هستند. ما در شرکت دکوراسیون داخلی پیشتاز دکور به همراه طراحان ماهر و واجد شرایط. ما می خواهیم به شما کمک کنیم تا محیط شما به زیبایی تزئین شود.

مشاوره طراحی دکوراسیون داخلی

باید قبل از شروع چیدمان مقدمات لازم را انجام دهید تا زیباترین دکوراسیون داخلی ممکن را داشته باشید. شما باید محیطی را که می خواهید بسازید اندازه گیری کنید و آن را از زوایای مختلف بررسی کنید و با مشاوره طراحی دکوراسیون داخلی خود تماس بگیرید. حتی اگر به شرکت طراحی داخلی مورد نظر خود مراجعه کنید، باز هم در مورد زیرساخت های اساسی زیر سوال خواهید رفت. برای تعیین اینکه چه نوع دکوراسیونی برای خانه یا محیط کاری شما مناسب است، این آماده سازی اولیه انجام می شود.

با این حال، دیدگاه شما نیز مورد توجه قرار می گیرد. به عنوان مثال، برخی از افراد ترجیح می دهند فضای خود را به شیوه ای سنتی تزئین کنند. برای مثال حالت Sport یا امروزی داشته باشید. این فراتر از طراحی داخلی است. حتی در طراحی های دیگر مانند طراحی داخلی اداری نیز به آن توجه می شود.

شماره طراح دکوراسیون داخلی

انتخاب نوع دکوراسیون منزل باید یکی از مراحلی باشد که قبل از انتخاب لوازم خانگی انجام می دهید. ابتدا باید سبک دکوراسیون داخلی منزل خود را انتخاب کنید تا طراحی داخلی جذابی داشته باشید. به عنوان مثال، آیا خانه های ساده و با رنگ های آرام را ترجیح می دهید یا خانه هایی که پر از رنگ های پر جنب و جوش و گیاهان طبیعی و زیبا هستند؟ برای رسیدن به این دکور جذاب با شماره طراح دکوراسیون داخلی ما که در بالای صفحه درج شده است تماس بگیرید.

با کمک یک طراح داخلی می توانید با انجام این انتخاب حیاتی، دکوراسیون منزل خود را تا حد زیادی بهبود بخشید.

طراح و دیزاینر دکوراسیون داخلی

چرا به طراح و دیزاینر دکوراسیون داخلی نیاز داریم؟ و چرا نباید خودمان این کار را انجام دهیم:

اگر خودتان بدون اطلاع و پیش زمینه طراحی کنید ممکنه خرابکاری کنی یا مجبور می شوید سال ها آسیب را تحمل کنید یا برای رفع آن هزینه گزافی بپردازید.

آیا ظرفیت تجسم را دارید؟ آیا شما فردی خلاق هستید؟ اگر نه، به کمک دیزاینر و طراح دکوراسیون داخلی نیاز است. پس انداز همیشه نتیجه انتخاب گزینه اول نیست. شما باید زمان زیادی را صرف یادگیری نحوه تزئین کنید، و تعداد زیادی انتخاب وجود دارد.

اگر مشکلی پیش بیاید و نیاز به جبران داشته باشد، از پس انداز خود استفاده می کنید یا ارزش زمان شما در مقایسه با پولی که پس انداز می کنید چقدر است؟

آیا می دانستید تنها عمده فروشانی که در آمریکا مبلمان می خرند، طراحان  دکوراسیون هستند؟

طراحی و دیزاین داخلی

بر اساس ترندهای سال و همچنین رنگ روز، جدیدترین طراحی و دیزاین داخلی انتخاب شده است. روندهای جدید دکوراسیون، قوانین و دستورالعمل ها برای محیط  و موارد دیگر تصمیم گیری می شود. با این حال، انتخاب و مشاوره یک فرد برای به روزترین طراحی داخلی برای محل خود ممکن است بسته به ترجیحات شخصی او و استانداردهای طراحان داخلی متفاوت باشد یا با سلیقه و شرایط داخلی خانه مناسب نباشد.

اگر می خواهید جدیدترین طراحی داخلی خانه خود را انتخاب کنید، باید قدم به قدم حرکت کنید. به عبارت دیگر، شما باید در مورد مفاهیم و ایده ها به طور جداگانه برای هر بخش فکر کنید و در عین حال بر نحوه کار آنها به عنوان یک کل تمرکز کنید.

جدیدترین روند طراحی داخلی خانه ها در سال جدید میلادی شامل استفاده از رنگ های گرم مانند مرجانی و همچنین ترکیبی از سبز، آبی، آبی اقیانوسی و سبز است. خلاقیت طراحان و دیزاینر های داخلی در جدیدترین طراحی های داخلی خانه در سال جدید در نتیجه محدودیت ها و کاهش فضا در آپارتمان های شهری ظاهر می شود.

معرفی مراحل طراح دکوراسیون داخلی

در نتیجه، اولین قدم این است که محیط خود را برای زیباترین طراحی داخلی آماده کنید. شما باید به جزئیات نحوه انجام این آماده سازی دقت کنید.

 • اندازه محیط
  وقتی می خواهید دکوراسیون محیط خود را تغییر دهید اندازه خانه یا محل کار بسیار مهم است. شما می توانید خانه خود را با توجه به ابعاد خانه تزئین کنید. که خانه شما دوست داشتنی و دلپذیر به نظر برسد. با این حال، دانستن اینکه چند وسیله در خانه شما جا می شود به اندازه آن بستگی دارد.
 • انواع لوازم و ابزار ها
  انتخاب ابزارها؛ این نشان می دهد که چگونه محل شما باید تزئین شود. به عنوان مثال، اگر مبلمان خانه شما سنتی و از جنس استیل باشد. اگر چیدمان سنتی و بی زمان باشد بهتر عمل می کند. یا برعکس
 • شرایط جوی محیط
  شاید خیلی ها فکر که این موضوع ربطی به طراحی داخلی ندارد. اما بهتر است بدانید که حتی این مشکل نیز در انتخاب ابزار مناسب محیط مفید است. در مناطقی با آب و هوای گرم و مرطوب. بیشتر اوقات خانه ها به شیوه ای منحصر به فرد ساخته و طراحی می شوند در نتیجه، موقعیت مبلمان و لوازم مورد استفاده برای تزئین فضای داخلی خانه تنظیم می شود.

به طور مثال مناطق شمالی کشور حتی سبک خاص خود را دارند. با این حال، باید توجه خود را روی یک موضوع مهم تر متمرکز کنید در حال حاضر آپارتمان ها اکثر خانه ها را اشغال کرده اند.

 • توان مالی
  اجرای دکوراسیون داخلی به طور کلی هزینه های اضافی را متحمل نمی شود. تقریباً تمام محتویات خانه ما تمام تلاش خود را می کنیم تا آنها را به خوبی مرتب کنیم.

با این حال، ممکن است مواردی وجود داشته باشد که لازم باشد چیزی را در دکوراسیون تغییر دهید یا جایگزین کنید. در این شرایط باید از بودجه خود آگاه باشید.

طراحی مبلمان داخلی

طراحی وسایل خانه بسیار مهم است و هماهنگی آنها با سبک چیدمان می تواند فضا را تغییر دهد. مبلمان یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین مبلمان در دکوراسیون داخلی خانه است که وجود آن رنگ و بویی منحصر به فرد به فضای خانه می بخشد.

 1. از آنجایی که سطح مبلمان جایی است که انواع مختلف میکروب ها و باکتری ها در آن جمع می شوند، سعی کنید مبل انتخابی شما از مواد مناسب، بدون درز و چین و به طور کلی تمیز کردن ساده باشد. علاوه بر این، هیچ محدودیتی ندارد و در برابر انواع ضدعفونی کننده ها مصون است.
 2. یک مبلمان مناسب در مرحله اولیه باید وسیله ای برای آسایش و آرامش افراد فراهم کند. در نتیجه راحتی آن به اندازه زیبایی آن مهم است.
 3. هنگام انتخاب مبلمان به طراحی داخلی خانه خود توجه کنید. به عنوان مثال، مبلمان سلطنتی برای خانه هایی با سبک های دکوراسیون ساده مناسب است.
 4. فاکتور مهم دیگر رنگ مبلمان است. رنگ مبلمان باید به گونه ای باشد که به راحتی با سایر وسایل خانه هماهنگ شود.
 5. برای نظافت راحت تر، ترجیحاً مبل هایی با پایه هایی که بدون دستگیره، گیره یا سایر برجستگی های اصلی طراحی شده اند، انتخاب و راه اندازی شوند.
 6. بهتر است به موادی که برای ساخت مبلمان استفاده شده است توجه کنید. ایجاد مبلمان مناسب با مواد اولیه مرغوب شروع می شود.
 7. شما باید بتوانید چیدمان را با انتخاب مبلمان مناسب تغییر دهید.
 8. مبلمان مناسب باید قابل حمل باشد تا جابجایی آن باعث شکسته شدن اسکلت یا پاره شدن دوخت نشود.

این موارد مهم ترین نکات برای چیدمان و طراحی داخلی مبلمان منزل و محیط اداری است.

شرکت معماری و طراحی داخلی

می توانید این کار را با قسمت سرمه ای پایین صفحه شروع کنید و یا شماره تلفن های شرکت را دریافت کرده و با ما تماس بگیرید. در مرحله اول کار خود می توانید با پیشتاز دکور و کارشناسان شرکت ما در تماس باشید.

شرکت ما تنها کسب و کاری است که حتی اگر تصمیم به راه اندازی پروژه و قرارداد با ما نداشته باشید به شما مشاوره رایگان می دهد. باید دقت داشته باشید که مشاوره توسط تیم متخصص انجام شود. به طور کلی اگر برای ساخت خانه یا طراحی دکوراسیون داخلی نیاز به کمک دارید، گروه ما همیشه آماده پاسخگویی به سوالات شما و ارائه راه حل است.

شما می توانید با شماره تلفن زیر به صورت رایگان با کارشناسان معماری، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی تماس بگیرید.

اگر می خواهید کابینت آشپزخانه خود را برای سال جدید عوض کنید اما مطمئن نیستید که از کجا شروع کنید، ممکن است تعجب کنید که آیا می توانید این کار را انجام دهید یا خیر. دانسن، هزینه‌های راه‌اندازی برای هر پروژه چه برای طراحی داخلی، بازسازی یا ساخت و ساز – بخشی جدایی‌ناپذیر از این روند است. همه این سوالات را از گروه Pishtazdecor بپرسید.

طراحی 3d سه بعدی دکوراسیون

در دکوراسیون داخلی به طراحی و مدل سازی اهمیت زیادی داده می شود. تنها پس از مدل سازی و طراحی یک فضا می توان در مورد نحوه تزئین آن تصمیم نهایی گرفت. اگر بدون برنامه ریزی و اجرای کاری که بدون برنامه ریزی و برنامه ریزی انجام می شود به پیش برویم، در نهایت از هدف خود دور می شویم و به نتیجه مطلوب نمی رسیم. اینجاست که طراحی سه بعدی دکوراسیون اهمیت ويژه ای پیدا می کند.

شرکت ما که یکی از قوی ترین و نخبه ترین تیم های طراحی دکوراسیون در ایران را در اختیار دارد، با بهره گیری از نرم افزارهای پیشرفته طراحی و مدل سازی، برنامه ها و رویاهای شما را محقق خواهد کرد. طراحی و مدل سازی صدها پروژه دکوراسیون داخلی – که برخی از آنها را می توانید در صفحات نمونه کار مشاهده کنید – سابقه خوب این شرکت در صنعت را تایید می کند. لطفا جهت مشاوره دکوراسیون داخلی، بازدید، طراحی و اجرا با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.

طراحان نقاطی را در فضای سه بعدی 3D تعریف می کنند و این نقاط را به هم متصل می کنند تا سطوحی ایجاد کنند که سوژه را در دنیای واقعی تداعی کند. به طور معمول، مدل سازی سه بعدی برای شبیه سازی یک محصول، ساخت محیط ایده آل و رسیدگی به مسائل احتمالی قبل از تولید و اجرا استفاده می شود.

بهترین شرکت طراحی داخلی

آشنایی با بهترین شرکت طراحی داخلی
ما زمان زیادی را در داخل ساختمان ها می گذرانیم و این مناطق باید آرامش را برای ساکنان ایجاد کند زیرا این جایی است که ما هر روز زمان زیادی را در آن می گذرانیم. اگر می‌خواهیم به زیبایی ساختمان‌ها اضافه کنیم و تغییراتی در ساختمان‌ها ایجاد کنیم، باید با افراد متخصص در این زمینه صحبت کنیم. حال می خواهیم بهترین شرکت طراحی دکوراسیون داخلی را به شما معرفی کنیم تا بتوانید تغییرات اساسی در محیط خود ایجاد کنید و آن را برای خود زیبا و آرامش بخش کنید.

طراحی داخلی چیست؟
طراحی داخلی که به عنوان طراحی دکوراسیون داخلی نیز شناخته می شود، عملی برای چیدمان فضای داخلی ساختمان است. امروزه طراحی داخلی به عنوان یک صنعت بسیار تخصصی و خلاقانه تلقی می شود. طراحان با ایجاد فضایی که بر اساس رفاه ذهنی و زیبایی شناختی سازه برای فرد یا افرادی که در داخل آن زندگی می کنند، فضای داخلی ساختمان را بهینه می کنند.

چه کسی مسئول طراحی دکوراسیون داخلی است؟
طراح دکوراسیون داخلی شخصی است که روی پروژه های مختلفی کار می کند. مسئولیت های یک طراح داخلی شامل سازماندهی، انجام تحقیقات، هماهنگی، مدیریت پروژه های در دست، طراحی، تولید برخی از لوازم جانبی، بازرسی و ارزیابی کیفیت اجرای پروژه ها و مکاتبه با مشتریان است.

عوامل موثر در طراحی داخلی
در زیر برخی از عناصر کلیدی که بر طراحی داخلی تاثیر می گذارند آورده شده است.

 1. نقاط کانونی محیط
 2. نقشه ها و نقشه های ساختمانی
 3. اجزای بصری
 4. روشنایی داخل و خارج
 5. رنگ های همسان و متناسب

در اینجا چند نمونه از انواع طراحی دکوراسیون داخلی آورده شده است:

 1. اتاق کودک
 2. طراحی اتاق ها
 3. نمای داخلی ساختمان
 4. فروشگاه
 5. خانه کوچک
 6. اتاق خواب
 7. آشپزخانه
 8. دفتر کار

بهترین طراح داخلی منزل

جهت برخورداری از یک طراحی دکوراسیون داخلی خوب، بهتر است از یک متخصص مجرب کمک بگیرید تا بهترین طراح داخلی منزل شما را در این زمینه راهنمایی کند. شما می توانید نظر طراح داخلی را در مورد ایده های خود برای فضای داخلی منزل خود با گفتگو با آنها دریافت کنید. سپس با کمک آنها می توانید طراحی داخلی ایده آلی را برای خانه خود ایجاد کنید.

همانطور که می بینید پیدا کردن بهترین طراح داخلی کار سختی نیست.

معماری و طراحی دکوراسیون داخلی

به طور کلی معماری و طراحی دکوراسیون داخلی 2 مقوله کاملا متفاوت هستند که به طور خلاصه به آن می پردازیم:

معماری چیست؟

به هنر فضاسازی معماری می گویند. فضایی زیبا، لذت بخش و کاربردی که پاسخگوی هویت، نیازها و خواسته های مخاطب باشد، باید توسط معمار با استفاده از اصول تخصصی معماری داخلی و زیبایی شناسی ایجاد شود.

از آغاز تاریخ بشر، معماری وجود داشته است. معماری در آن زمان راهی برای ایجاد مکانی امن بود و امروزه به ساخت بناها و نیز مطالعه هنر، اقتصاد، روانشناسی اجتماعی، جغرافیای طبیعی و انسانی، برنامه ریزی و غیره اشاره دارد.

وقتی صحبت از تغییرات عمده و جزئی می شود، معماری داخلی و طراحی داخلی متفاوت است.

طراحی داخلی چیست؟

طراحی داخلی به هنر طراحی فضاهای داخلی و مبلمان و همچنین برنامه ریزی و نظارت بر آن فرآیندها اشاره دارد.

طراحی داخلی رشته ای است که شامل ایجاد فضای داخلی ساختمان می شود. ترجیحات و زمینه های مورد علاقه مخاطب در فرآیند طراحی بسیار مفید است.

یکی از مهم ترین گرایش ها در طراحی داخلی، گرایشی است که در زیر توضیح داده شده است:
دکوراسیون داخلی خانه ها، مشاغل، هتل ها، کلوپ های شبانه، ادارات و بیمارستان ها، فضای شهری، پاساژ ها و …


اگرچه طراحی داخلی با تجربه زیبایی شناسی فضای داخلی انجام می شود، اما تغییرات معماری داخلی باید با استفاده از علم صورت گیرد و نیازمند مدارک دانشگاهی باشد. معماری داخلی به محض ساخت ساختمان شروع می شود و پس از اتمام ساخت، طراحی داخلی در داخل ساختمان انجام می شود.

معماری داخلی و طراحی داخلی هر دو فضا را در داخل ساختمان ایجاد می کنند، اما در حالی که طراحی داخلی از منظر هنری انجام می شود، معماری داخلی از دیدگاه علمی انجام می شود. با وجود تفاوت‌هایی که دارند، هر دو به ایجاد فضای علمی و هنری کمک می‌کنند. معماری داخلی امروزه جامعه شناسی، روانشناسی، اقتصاد و هنر را در بر می گیرد.

این رشته تحصیلی طیف وسیعی از مواد و عناصر کاربردی از جمله فرم، نور، رنگ، کف، سقف، دیوار، دکوراسیون مبلمان و غیره را در بر می گیرد.

تفاوت طراحی داخلی با معماری داخلی در چیست؟

این دو کلمه هم از نظر نحوه ظاهر و هم از نظر معنای آنها تفاوت قابل توجهی دارند. در اینجا، ما به چند مورد از تمایزات بین معماری داخلی و طراحی داخلی نگاه خواهیم کرد:

 1. طراحی داخلی در مقابل معماری داخلی که نگاه علمی به فضا دارد، نگاهی هنری و زیبایی شناختی به طراحی فضا دارد.
 2. در حالی که طراحی داخلی وابسته به معماری داخلی است و به طور مستقل در فضا عمل می کند، معماری داخلی یک پیش نیاز قبل از شروع به کار است.
 3. برنامه ریزی فضا تابعی از معماری داخلی است که آن را نیز در خود جای داده است.
 4. معماری داخلی مربوط به فعالیت های بزرگ مقیاس و سازه ای ساختمان است و طراحی با تغییرات، تزئینات و جزئیات مرتبط است.
 5. طراحی داخلی پس از اتمام ساخت و ساز و در مرحله نهایی زیباسازی و چیدمان آغاز می شود، اما معماری داخلی باید از ابتدای ساخت ساختمان حضور داشته و از روند کار آگاه باشد.
 6. طراحی داخلی به عنوان یک شغل و معماری داخلی به عنوان یک حرفه توصیف می شود.
 7. اگرچه معماری داخلی نیاز به مدرک دانشگاهی دارد، اما طراحی داخلی را نیز می توان از طریق آزمایش آموخت.
 8. بسیار مهم است که در نظر داشته باشیم که مخاطب چگونه از فضا در هنگام طراحی آن استفاده خواهد کرد و همچنین چگونه احساس خوبی در آنها ایجاد شود.
 9. معماری داخلی برخلاف تغییرات در چیدمان، نور و جزئیات، به تغییرات ساختاری و اساسی فضا اشاره دارد.
 10. معماری داخلی به جنبه های کاربردی فضا می پردازد، در حالی که طراحی داخلی به زیبایی شناسی داخلی ساختمان می پردازد.

چرا به مشاوره طراحی داخلی منزل نیاز داریم؟

مهم ترین عاملی برای نیاز به مشاوره طراحی داخلی منزل جابجایی و نیاز به طراحی مجدد می باشد.

هنگام نقل مکان، یکی از مواردی که خانم ها را نگران می کند نحوه راه اندازی خانه جدید است. عمدتاً به این دلیل که آنها نمی دانند چه تجهیزاتی باید کجا بروند. از چه سایه ای از پرده ها استفاده کنند؟ این منجر به سردرگمی در بسیاری از افراد می شود. آنها طیف گسترده ای از طرح ها و مفاهیم را ارائه و آزمایش می کنند که ممکن است به مفاهیم مختلف نگاه کند. با این حال، آنها در نهایت دست خالی یا ناراضی از نتایج ظاهر می شوند.

خانم هایی که سلیقه خوبی دارند باید هنگام راه اندازی خانه جدید به جزئیاتی مانند رنگ، بافت، سبک دکوراسیون، اشیاء مناسب و غیره توجه داشته باشند.

مخاطب در نگاه اول به ظاهر و چیدمان خانه اهمیت زیادی می دهد. زیرا نشان دهنده ذوق و توانایی زن خانه دار است. به همین دلیل، بسیاری از زنان به این موضوع اهمیت می دهند. شرکت دکوراسیون داخلی پیشتاز دکور برای کمک به شما و رفع این سوءتفاهم ها وارد عمل می شود. و مشکلات شما را برطرف می کند.

سایت طراحی منزل

پیشتاز دکور سالهاست در زمینه سایت طراحی منزل فعالیت دارد. شما می توانید با مراجعه به بخش های مخطلف سایت ما از محصولات و عکس های ما ایده بگیرید و کار چیدمان یا طراحی منزل را به عهده بگیرید، اما فراموش نکنید که انجام طراحی داخلی منزل توسط خودتان مشکلاتی به همراه خواهد داشت.

انجام پروژه طراحی داخلی به تنهایی دارای اشکالات زیر است:

ممکنه خرابکاری کنید یا مجبور می شوید سال ها آسیب را تحمل کنید یا مبلغ قابل توجهی را برای رفع آن صرف کنید.

آیا قدرت تجسم را دارید؟ آیا شما فردی خلاق هستید؟ اگر نه، قطعا به کمک نیاز دارید زیرا پروژه گرانی است و بهتر است از اشتباهات جلوگیری شود. صرفه جویی همیشه با انتخاب گزینه اول حاصل نمی شود.

شما باید زمان زیادی را صرف یادگیری نحوه تزئین کنید، و تعداد زیادی انتخاب وجود دارد.

اگر مشکلی پیش بیاید و نیاز به جبران داشته باشد، از پس انداز خود استفاده می کنید یا ارزش زمان شما در مقایسه با پولی که پس انداز می کنید چقدر است؟

در آمریکا، بخش قابل توجهی از مبلمان فقط بین طراحان عمده فروشی توزیع می شود.

بنابراین، نمونه‌هایی که می‌توانید در فروشگاه‌ها پیدا کنید، تنها بخش کوچکی از انتخاب بی‌نهایت گاراژهای منحصربه‌فرد را نشان می‌دهند.

شما همچنان باید از یک طراح استفاده کنید حتی اگر برخی از این عمده فروشان اجازه دسترسی عمومی را می دهند.

مزایای استخدام طراح دکوراسیون داخلی به شرح زیر است:

این انتخاب مزایای زیادی دارد. به عنوان مثال، بدون مشاور دکوراسیون داخلی نمی توانید به مجموعه وسیعی از مبلمان، پارچه ها، کفپوش ها و فرش های متمایز دسترسی داشته باشید.

علاوه بر این، از تخصص کارگاه‌های خصوصی و تاجرانی که سابقه کار طولانی با طراح دارند، سودی نخواهید برد.

به احتمال زیاد، در نهایت فضایی دوست داشتنی خواهید داشت که با وسایلی که به دلیل زیبایی، کیفیت و دوام انتخاب شده اند، مبله شده و مطابق با سلیقه و سبک زندگی شما تزئین شده است.

طراحی آمریکایی توصیه می کند: “اگر پول کافی دارید، این بهترین گزینه شما است زیرا نتیجه برای شما منحصر به فرد و شخصی خواهد بود.”

ویرجینیا همچنین طرحی ایجاد کرد که می‌گوید: “داشتن یک نفر از تصمیمات شما به شما انرژی مثبت می‌دهد. پس‌اندازها توسط طراحان انجام می‌شود. آنها همچنین به جلوگیری از تکرار هزینه‌ها کمک می‌کنند.

شرکتهای طراحی دکوراسیون داخلی

همانطور که اشاره شد طراحی داخلی توسط خود شما مشکلات فراوانی دارد در نتیجه شما نیاز دارید تا با یکی از مشاوره یکی از طراحان دکور ما برخوردار شوید. پیشتاز دکور که یکی از شرکت های طراحی دکوراسیون داخلی به شمار می رود در زمینه چیدمان و هارمونی مناسب فضای شما، برای رسیده به بهترین نتیجه با شما همراه خواهد بود.

مجری دکوراسیون

بهتر است توجه داشته باشید که رسیدن به هارمونی در رنگ ها و طراحی داخلی تاثیر ویژه ای در روحیه افراد دارد. بیمارستان ها، رستوران ها، فروشگاه ها و مکان های دیگر نیز دارای مجری دکوراسیون هستند. به عنوان مثال، استفاده از رنگ قرمز در فست فودها و رستوران ها باعث می شود مشتریان احساس گرسنگی کنند.

و یا اینکه رنگ‌های سبز و آبی در بیمارستان‌ها استفاده می‌شود تا به بیماران و کادر پزشکی کمک کند احساس آرامش بیشتری داشته باشند. یا انتخاب و خرید مؤثرتر آنها به طور مستقیم و قابل توجهی تحت تأثیر چیدمان مناسب و مناسب غذا، محصولات بهداشتی یا لباس قرار می گیرد.

پس در پایان به این نتیجه می رسیم که با استفاده از مجری دکوراسیون در مکان های مختلف می توان به اهداف و نتایج مطلوب و مثبت دست یافت.

طراحی و دکوراسیون داخلی ساختمان

طراحی و دکوراسیون داخلی ساختمان توسط ما مزایای زیادی دارد که به صورت کامل به آن می پردازیم:

پیشتاز دکور  یک شرکت معماری است که در زمینه طراحی داخلی ساختمانهای باشکوه برای مصارف مسکونی، ویلا، اداری، تجاری و خدماتی فعالیت دارد. اولویت اصلی آن مبتنی بر ارزش‌های خلاقانه معماری و انسان‌محور و نیز نوآوری و پویایی با معیارها و استانداردهای معماری به دلیل داشتن طیف گسترده پروژه‌های موفق و داشتن ده سال تجربه، مدعی در این زمینه است. می توان صفات تحسین برانگیز هیرادانا را از جمله: به عنوان دلیلی بر حکمت آن ذکر کرد.

1) طراحی با تخیل و تکیه بر تکنیک های روز:
طراحی داخلی ساختمان توسط هیرادانا تنها با استفاده از مدرن ترین و پیشرفته ترین مصالح انجام شده است. با کمک این شرکت دکوراسیون داخلی می توانید منحصر به فردترین و مجلل ترین طرح هایی را که تا به حال ندیده اید، متناسب با سبک خانه خود، طراحی های خلاقانه و استفاده کارآمد و استاندارد از تمامی فضاها در انواع مختلف تجربه کنید. سبک هایی که تمام الزامات زیبایی شناختی و راحتی را برآورده می کند. “انسان محور” را به آن اضافه کنید.

2) داشتن گذشته قابل توجه و گسترده:
توجه به تاریخچه درخشان و نام آشنای این شرکت معماری داخلی از دیگر عوامل محبوبیت و تبیین این تصمیم عاقلانه و دقیق است. این شرکت پس از ارائه خدمات شایسته و انجام پروژه های قابل توجه طی ده سال گذشته به عنوان یکی از مشاغل برتر، قابل اعتماد و توانمند در زمینه خدمات طراحی داخلی و طراحی دکوراسیون منزل شناخته شده است. این برند معتبر حاصل تلاش مشترک تمامی مهندسان و همکاران می باشد.

3) داشتن پروژه های اجرایی متعدد:
همچنین می‌توان بیش از 200 پروژه‌ای را که این شرکت معماری به پایان رسانده است، برجسته کرد که همگی بسیار شایسته و موفق هستند. این پروژه ها اهداف مختلفی از جمله دکوراسیون داخلی منازل، ادارات و موسسات خرده فروشی و همچنین طراحی مناطق و مناظر، ویلاها و نماها را انجام می دهند. در قسمت پروژه های وب سایت می توانید آنها را به طور کامل مشاهده و بررسی کنید.

4) 2 شیفت کاری
کار کادر مجرب و مجرب این را رصد خواهیم کرد با توجه به علاقه زیاد مشتریان به این مجموعه و فعالیت گسترده این شرکت طراحی معماری، در صورت نیاز در سه شیفت جمع آوری می شود.

5) سرعت بالا:
یکی دیگر از جنبه های مهم این شرکت معماری داخلی، سرعت آن در ارائه طرح مورد نظر، طراحی استاندارد معماری و سرعت اجرای پلان است. این کسب و کار با تکیه بر ارزش های ایمان و تمرکز مشتری، خدمات متمایز و درجه یک را در سریع ترین زمان ارائه می دهد.

6) اجرای معماری داخلی بدون استفاده از واسطه:
برای تکمیل موفقیت آمیز یک پروژه در این زمینه، غالباً به اجماع و مشارکت در فعالیت های بدون واسطه به منظور کاهش هزینه های سربار، حرکت سریع پروژه ها و حفظ کیفیت فضای مورد نظر ضروری است. هیرادانا با کار بدون واسطه و مستقیم با تمامی تیم های فعال، طراحی و اجرای بی نقص و منحصر به فردی را به کارفرمایان عزیز ارائه کرده است.

طراح دکوراسیون تهران

یک شرکت دکوراسیون داخلی خوب در تهران دارای ظرفیت بالایی برای برنامه ریزی پروژه، توانایی تامین متریال با کیفیت و توانایی مدیریت اجرا به بهترین شکل ممکن است تا بتواند نظر کارفرما را تا بالاترین درصد ممکن ارائه دهد. شما می دانید که یک پروژه زمانی موفق بوده است که در محیطی که یک شرکت دکوراسیون داخلی طراحی و اجرا کرده است احساس امنیت و آرامش داشته باشید.

بهترین شرکت دکوراسیون داخلی در تهران تنها چند دقیقه با شما فاصله دارد. برای طراحی و دکوراسیون داخلی منزل خود در تهران می توانید درخواست خود را تحت عنوان “خدمات از ما” ارسال کنید. پس از آن منتظر اعلام قیمت از سمت ما باشید.

مواردی که در حوزه طراحی و دکوراسیون داخلی منزل در تهران بیشتر جستجو می شود:

معماران داخلی
دکوراسیون داخلی سازه
تیم طراحان داخلی
شرکتی که خانه ها را تزئین می کند
طراحی داخلی و بازسازی
طراحی داخلی شرکت مهندسی
شرکت هایی دکور منزل یا محل کار

مهم ترین نکات در طراحی دکوراسیون

 • به جای تمرکز بر روی هر دیوار اتاق هنگام طراحی دکوراسیون داخلی، ترجیحاً دیواری را که بیشتر به چشم می آید، متفاوت طراحی کنید و از آن به عنوان نقطه کانونی اتاق برای تسهیل چیدمان استفاده کنید.
 • ترجیحاً اگر فضای شما تقسیم شده است، برای هر قسمت از خانه یک رنگ متمایز را در نظر بگیرید.
 • مطمئن شوید که خانه شما شلوغ نیست و از خرید هر چیز اضافی خودداری کنید.
 • هنگام انتخاب اقلام و چیدمان آنها تخیل باشید.
 • در هنگام تزیین منزل خود به تناسب توجه داشته باشید و از خرید مبلمان و دکوری که مناسب منطقه نیست خودداری کنید.
 • استفاده بهینه از فضا یکی از ملاحظات کلیدی در طراحی داخلی و دکوراسیون یک فضا است.

تفاوت طراح دکوراسیون و طراح داخلی

ترکیب و چیدمان مبلمان منزل مانند مبل، لوستر، پنل، فرش، کاغذ دیواری و انواع تابلو بر عهده دکوراتور داخلی است. ، و معمار یا طراح داخلی وظیفه عملی ساختن فرم داخلی ساختمان و طراحی فضای داخلی آن را بر عهده دارد. نکته جالب این است که هر طراح داخلی و دکوراتور باید روی پروژه های خود تمرکز کند و به هیچ وجه مانع کار دیگری نشود.

اجزای مهم در دکوراسیون:

 1. کاغذ دیواری
 2. نور محیط
 3. درب و پنجره
 4. آشپزخانه
 5. سقف و کفپوش
 6. مبلمان و سایر وسایل
 7. اتاق های خواب
 8. رنگ آمیزی محیط

محاسبه قیمت طراحی داخلی:
4 روش ذکر شده در زیر، روش های معمولی هستند که برای تعیین هزینه دکوراسیون داخلی استفاده می شوند:

 1. اولین نوع برآورد هزینه طراحی دکوراسیون داخلی به شکل یک ساعت است و در درجه اول برای مشاوره استفاده می شود.
 2. روش دوم برآورد هزینه شامل بستن قراردادها و انجام کار تحت یک قرارداد کاری است. هزینه طراحی دکوراسیون داخلی را به عنوان درصدی از هزینه کلی پروژه اندازه گیری می کند.
 3. روش سوم برآورد هزینه های طراحی داخلی بر اساس دستمزد ثابت است که شرکت طراحی دکوراسیون داخلی این دستمزدها را تعیین می کند.
 4. مساحت پروژه و متراژ پایه و اساس روش چهارم برآورد هزینه است. محاسبه قیمت نهایی طرح به دلیل حق نظارت و حق مشاوره در این بین دارای نوسان است.

مراحل طراحی داخلی توسط شرکت ما:

بازدید و مشاوره
بازدید و ارائه مشاوره های دقیق، آگاهانه و تخصصی یکی از مراحل اولیه و شاخص دکوراسیون داخلی در شرکت معماری پیشتاز دکور می باشد. مشاوران واجد شرایط و مجرب این شرکت طراحی داخلی ساختمان، طبق هماهنگی های لازم در زمان مشخص به محل مورد نظر مراجعه و جهت اطلاع از نیاز کارفرمایان اقدام به بازدید از محل می نمایند. در این زمان پیشنهادات اولیه به مشتری داده می شود و مشاوران به اطلاعات پروژه دسترسی کامل دارند.

پیش بینی هزینه
برآورد هزینه مطابق با خرید مصالح لازم، مصالح کاربردی، اندازه پروژه مورد نظر و سایر عوامل پس از طراحی داخلی و مدارک مهندسی پروژه و تایید کارفرما در خصوص طرح انجام می شود.

قرارداد طراحی معماری
در این مرحله، بسته به اندازه و شرایط اطراف فضای مورد نظر، قرارداد نهایی شده و فرآیند طراحی داخلی آغاز می شود. موضوع قرارداد طراحی به مواردی مانند هزینه ها، چارچوب های زمانی و اسناد مهندسی ارائه شده توسط شرکت می پردازد.

برداشت و همچنین رولوه
در این مرحله، فرآیند طراحی دکوراسیون داخلی می تواند پس از شناسایی عناصر کلیدی در نقشه های پلان، جزئیات سازه، نما، تزئینات، برش ها و حتی الحاقات توسط کارشناسان آغاز شود.

ارائه طرح دو بعدی
این طرح ها توسط تیم طراحی ایجاد می شوند و سپس آنها را به عنوان جایگزین های مختلف تجزیه و تحلیل می کنند. در این طرح ها می توان شاهد توسعه درک صحیح از پروژه برای تعیین ریزفضاهای موجود در پروژه بود. به عنوان مثال، هنگام تزیین یک خانه، ممکن است طرح معماری از قبل موجود کاملاً تغییر کند.

ترتیب یک جلسه رو در رو برای بررسی استراتژی
اکنون کارفرما به یک جلسه حضوری برای بررسی طرح دو بعدی دعوت شده است که می تواند به صورت الکترونیکی نیز تحویل داده شود. کارفرما معمولاً شرکت معماری جایگزین پیشنهادی را قبل از تکمیل نقشه‌های معماری، در هر مرحله مطالعه تأیید می‌کند.

طراحی سه بعدی 3D فول اچ دی با مبلمان کامل
با توجه به تعریف این مرحله، طراحی داخلی حیاتی ترین جزء ساختمان با طراحی دکوراسیون داخلی سه بعدی خانه مرتبط است. با بهره گیری از این طرح می توان انواع مشخصات و کلیات از جمله چیدمان داخلی ساختمان، انتخاب متریال دکوراسیون داخلی، رنگ های به کار رفته، نورپردازی در دکوراسیون منزل، فرم ها، نقش ها، کابینت ها و … را مشاهده کرد. و طراحی سقف از جمله کفپوش، مبلمان و لوازم جانبی.

همه این عوامل به روشی کاملاً طبیعی مطابق با بودجه و هزینه کارفرما تصمیم گیری می شود. اگر دکوراسیون داخلی ساختمان به صورت فول اثاثیه انجام شود، می توانید جزئیات زیادی را مشاهده کنید که در طراحی از آنها استفاده شده است. هیرادانا در طراحی داخلی سنتی و مدرن متخصص است و پروژه های مختلفی را به مشتریان خود نشان داده است.

تشکیل جلسه برای بررسی طرح سه بعدی 3D
پس از طراحی سه بعدی 3D به صورت فول اچ دی، جلسه ای حضوری جهت بحث و بررسی در مورد اهداف مهم طراحی سه بعدی برای بهبود کارایی عملکرد و همچنین تاثیر روانی بر کارفرما برای ایجاد شرایط راحت در زندگی شرکت معماری داخلی هیرادانا برگزار خواهد شد. کارشناسان و کاربران پس از ارائه اطلاعات حیاتی به کارفرما و تایید هزینه و سایر موارد به فعالیت خود ادامه می دهند.

فاز دو یا نقشه های اجرایی ارائه شده است
تفاوت چشمگیر این نقشه ها با سایر نقشه های ارائه شده یکی از بارزترین ویژگی های آنهاست. تمامی مشخصات پیاده سازی، اندازه ها و ابعاد در این نقشه ها نشان داده شده است. این نقشه ها پلان های متنوعی از جمله پلان طبقات، پلان سقف معکوس، نمای دیوار از تمام زوایا، مقاطع طولی و عرضی، بزرگنمایی برخی موقعیت ها و فضاها، جدول نجاری و مقطع دیوار را نشان می دهد. دقیق ترین اندازه گیری ها و جزئیات کاری لازم در این نقشه ها نمایش داده شده است. تا زمانی که معمار از اصول استانداردهای کلیدی پیروی کند، مراحل ساخت را می توان به راحتی اجرا کرد.

قیمت دکوراسیون داخلی

یکی از عواملی که مرتباً دکوراسیون داخلی را برای گروهی دور از دسترس می کند، در نظر گرفتن هزینه های زیاد آن است. شما هم این باور را دارید؟! برای شروع، باید توجه داشته باشید که اگر به دنبال فرمولی دقیق برای محاسبه و برآورد قیمت دکوراسیون داخلی خود هستید، سخت در اشتباه هستید. زیرا محاسبه قیمت طراحی معماری با استفاده از فرمول جادویی غیرممکن است.

با این حال، شرکت ما چک لیستی متمایز و ویژه را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید برآورد دقیقی از هزینه های مربوط به طراحی داخلی خانه به دست آورید. با پاسخ به سوالات چک لیست می توانید تصور کلی از هزینه های این طرح داشته باشید.

سوالات معمول در زمینه چیدمان داخلی:

 1. طراحی داخلی سنتی یا طراحی مدرن؟
 2. کدام قسمت از خانه یا ساختمان شما نیاز به طراحی داخلی دارد؟
 3. کدام قسمت از طراحی داخلی شما نیاز به بازسازی و استفاده از لوازم ساختمانی دارد؟
 4. چه استاندارد تجهیزاتی برای نیازهای اولیه استفاده می شود؟
 5. (به متر مربع یا ساعت) پرداخت حقوق چگونه محاسبه می شود؟
 6. مکان مورد نظر برای معماری ساختمان چیست؟
 7. کدام شرکت معماری ارائه می دهد چه خدماتی (مانند طراحی، مشاوره و غیره) اعمال شده است؟
 8. افراد شاغل در صنعت طراحی داخلی چه تخصص هایی دارند؟
 9. آیا تامین تجهیزات مورد استفاده در طراحی دکوراسیون داخلی توسط شخص یا شرکتی تامین می شود؟

دستمزد دکوراتور

بیشترین سوالاتی که از مشتریانی که به دنبال خدمات دکوراسیون داخلی هستند دریافت می کنیم: “دستمزد دکوراتور چقدر است؟ دستمزد طراحان و دکوراتورهای داخلی چگونه تعیین می شود؟ آیا اتحادیه خدمات طراحی و دکوراسیون داخلی ارائه می دهد؟” و “آیا یونیون خدمات طراحی و دکوراسیون داخلی دارد؟” اکنون باید اذعان کنیم که دستمزد یک طراح داخلی تحت تأثیر مواردی مانند موقعیت مکانی و بخش طراحی یک ساختمان (طراحی و دکوراسیون داخلی آشپزخانه، دکوراسیون داخلی اتاق خواب و غیره) است.

میزان خدمات لازم در طراحی داخلی (نقاشی ساختمان، کاغذ آویزان روی دیوار، نصب لمینت، نصب کابینت و …) و میزان کار بستگی به رویه طراحی داخلی دارد.

اکنون باید قیمت های اجرای فرآیندهای طراحی داخلی در ساختمان ها و ارائه خدمات دکوراسیون منازل، مغازه ها و سایر موسسات را اعلام کنیم. و قیمت هایی که یک متخصص پیشنهاد می کند کاملاً شفاف و کاملاً بر اساس تعرفه اتحادیه است. هنگام ثبت سفارش طراحی و بازسازی ساختمان، می توانید هزینه های ارائه شده توسط هر یک از متخصصان، طراحان و دکوراتورهای ماهر را در یک مکان مقایسه کنید.

کار رو بسپار به کاردون!

چرا باید از یک طراح دکوراسیون حرفه ای کمک گرفت؟

داشتن بهترین طراحی داخلی یکی از اولویت های هر کدبانوی خانه دار است. بسیاری از این افراد از استفاده از سلیقه و سبک منحصر به فرد خود برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه خود لذت می برند. متأسفانه، برخی از طراحان به ترجیحات صاحبان بی توجه هستند و به طور کامل به آنچه که آنها می گویند بی توجه هستند.

ما برای طراحان داخلی و زحمتی که برای کارشان می‌گذارند احترام زیادی قائل هستیم، اما گاهی اوقات مردم قادر به استخدام یکی برای طراحی خانه خود نیستند و در عین حال همه سلیقه و ایده‌آل‌های شخصی خود را به طور کامل در بر می‌گیرند. از طرفی برخی از طراحان بدون آگاهی شروع به طراحی داخلی و اجرای آن می کنند که غیر قابل قبول است. آنها تفاوت بین معماری داخلی، طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی را درک نمی کنند. با توجه به این موضوع، اکیداً به شما توصیه می کنیم که در انتخاب طراح داخلی دقت کنید.

82 دکوراسیون برتر سال 

طراح چیدمان منزل

شرکت ما با استخدام طراح چیدمان منزل به شما کمک خواهد کرد تا در هارمونی بهتر و چیدمان منظم و دقیقتر خانه و محل کار خود به نتیجه مطلوب برسید. همچنین می توانید کار طراحی چیدمان منزل را مستقیم به طراح دکوراسیون بسپارید و از نتیجه کار شگفت زده شوید.

پیشنهاد ما هم همین هست چراکه کارشناس دکوراسیون متخصص این کار است و با گذراندن دوره های متفاوت دارای نقطه نظر و ایده های بسیار بیشتری می باشد که ممکن است از نگاه شما دور مانده باشد یا از آن اطلاعی نداشته باشید.

تی وی وال

 

مزایای دیوار پشت تلویزیون
مزایای دیوار پشت تلویزیون

تی وی وال ها برای جذابیت هر چه بیشتر محیط شما بسیار موثر هستند. به همین منظور می توانید برای استعلام قیمت و اجرای Tv Wall با مشاوران ما در بخش طراحی دکوراسیون تماس بگیرید تا بهترین نوع تی وی وال برای محیط شما انتخاب سپس اجرا شود.

حرف پایانی

به طور کلی دکوراسیون داخلی با خرید و چیدمان وسایل گران قیمت و لوکس متفاوت است. با توجه به شخصیت و سلیقه فرد، دکوراسیون داخلی خانه باید طوری طراحی شود که محیطی جادار، کاربردی و دلنشین ایجاد کند. اگر این طراحی با یکپارچگی انجام نشود، ممکن است یک فضای بزرگ کوچک به نظر برسد یا نفیس ترین اشیاء از دید پنهان شوند.
شما می توانید با کمک گرفتن از دکوراتور برای طراحی داخلی و دکوراسیون در هزینه خود صرفه جویی کنید.

اگرچه پرداخت هزینه های طراحان داخلی امری اجتناب ناپذیر است، اما با استخدام معمار یا طراح داخلی می توانید از اشتباهات پرهزینه آینده جلوگیری کنید که به شما در صرفه جویی در هزینه کمک می کند. علاوه بر این، ارزش خانه یا محل کار خود را به طور قابل توجهی در طول زمان افزایش می دهید.

https://xip.li/yF2oMzhttps://1da.ir/uewe
http://bit.ly/3Y1L4Dyhttps://rizy.ir/uvH2Tw

نوشتهٔ پیشین
پنجره مجازی سه بعدی 3D
نوشتهٔ بعدی
انواع دیوارپوش

  فهرست