20 نظر کارشناس دکوراسیون داخلی کاملا کاربردی و ساده و ارزان

20 ایده طلایی کارشناس دکوراسیون داخلی
20 ایده طلایی کارشناس دکوراسیون داخلی

این روز های با توجه به افزایش قیمت وسایل خانه و هزینه های آن شاید بسیاری از خانواده ها ترجیه می دهند به سراغ خرید وسایل نو نروند.

در ادامه خیلی سریع و بدون اطلاف وقت با شما خواهیم بود تا 20 نظر کارشناس دکوراسیون داخلی خودمان را که بسیار ارزان، کاربردی و ساده خواهد بود با شما به اشتراک بگذاریم:

ایده های کارشناس دکوراسیون داخلی ما

 • نقاشی روی دیوار

رنگ آمیزی منزل
رنگ آمیزی منزل

از نطر کارشناس دکوراسیون داخلی ما نقاشی روی دیوار از قدیم همواره یکی از ارزان ترین و سریع ترین راه های ایجاد یک دکور منزل کاملا جذاب و دست ساز است. دیوار ها رو با طرح مناسب با محیط رنگ آمیزی کنید. این نوع پوشش از جمله مواردی است که شاید نیاز به نصاب نداشته باشید و خودتان هم می توانید این کار را انجام دهید.

 • انتخاب وسایل خانه به صورت جفت

عکس تخت 2 نفره قهوه ای
عکس تخت 2 نفره قهوه ای

با انتخاب وسایل خانه به صورت جفت نظم رو به خانه می آورید. انتخاب وسائل دکور جفت مثل : گلدان، دکورهای دیواری، لوستر، صندلی، کاغذ دیواری، کفپوش) در دکور منزل بسیار مناسب است. ایجاد هارمونی مناسب یکی از بهترین روش های زیبایی دکوراسیون شما است می توانید برای این منظور از طراح دکوراسیون خانم ما هم کمک بگیرید.

 • طبیعت در خانه یا محل کار

گل و گیاه آپارتمانی
گل و گیاه آپارتمانی

خانه را با وسائل طبیعی دکور کنید. به سنگ ها و گیاه های طبیعی بیشتر فکر کنید و به جای استفاده از گل گیاه مصنوعی و پلاستیک از نوع طبیعی و واقعی آن استفاده کنید. کارشناس دکوراسیون ما بر این عقیده است که این از بهترین انتخاب ها برای ایجاد آرامش روحی است که حس بسیار خوبی به اقراد خانه یا محل کار می دهید.

 • جابجای چیدمان وسایل خانه

جابجایی چیدمان خانه
جابجایی چیدمان خانه

نوع چیدمان وسایل خانه به خصوص مبل و میز و صندی و میز تلوزیون رو بعد از هرچند وقت تغییر بدین. مبلمان رو از وسط جمع کنید و به کل ال بچینید یا بلعکس. صندلی فقط برای پشت میز نیست. می توایند خودتان ایده بدهید برای استفاده جدید تر از چیدمان وسایل محیط خانه. همچنین کارشناس دکوراسیون داخلی ما می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

 • رنگ قاب عکس

قاب عکس
قاب عکس

فراموش نکنید رنگ قاب عکس رو هماهنگ با اتاقی که رنگ زده اید ست کنید. اگر خانه رو رنگ نکردین قاب عکس رو میتونید همرنگ با میز یا اینکه قاب رو روی میز بگذارید. در کل فراموش نکنید که هارمونی محیط رو با قاب عکس حفظ کنید این این نکته کوچک اما بسیار مهم است.

 • رنگ درب ورودی

رنگ درب ورودی منزل
رنگ درب ورودی منزل

رنگ درب ورودی رو فراموش نکنید کارشناس دکوراسیون داخلی می گوید اگر خانه رو رنگ یا کاغذ دیواری کردین درب رو هم طیف با دیوار ها درنظر بگیرید. این بخش جزئی از طراحی دکوراسیون خارجی محسوب می شود که با دیزاین داخلی در ارتباط است.

 • آینه برای اتاق کوچک

آینه برای اطاق کوچک
آینه برای اطاق کوچک

به نظر کارشناس دکوراسیون داخلی بهترین کار برای اتاق های کوچک، استفاده از آینه است. آینه های بزرگ و قاب شده به دیوار در اتاق های کوچک به کار ببرید. این کار فضای اتاق را بزرگ تر نشان می دهد. برای این کار می توانید از آینه های دکوراتیو هم استفاده کنید.

 • وسایل هم شکل روی سطوح

شومینه
شومینه

تمامی وسایل هم شکل مثل گلدان یا ظروف سفالی که شکلی به هم ریخته و نامرتب دارد روی شومینه یا کتابخانه قرار دهید. با این کار به نوع دکور مینیمال یا ساده کمک کرده اید و از شلوغی بیش از حل جلوگیری می شود.

 • تعویض روکش مبلمان

تعویض روکش مبل
تعویض روکش مبل

خیلی ساده با تغییر روکش مبلمان هم اینکه مبل های خود را نو و زیبا می کنید و هم اینکه بخش زیادی از محیط خانه را تغیر می دهدی. از پارچه های ساده و زیبا برای روکش های کهنه مبل و صندلی استفاده کنید و اون ها رو تعویض کنید. برای این کار می توانید از نظر کارشناس دکوراسیون داخلی برخوردار شوید.

 • استفاده از سبد

استفاده از سبد
استفاده از سبد

برای وسایل نامرتبی که روی زمین است مثل وسایل بچه از سبد استفاده کنید و خیلی راحت و در سریع ترین زمان خانه را مرتب کنید. کارایی این وسیله کوچک اما پرکاربرد را دست کم نگیرید.

 • تعویض قاب عکس

تعویض قاب عکس
تعویض قاب عکس

تابلو های قدیمی و تکراری رو با مدل های جذاب و امروزی تعویض کنید. این روش در دیزاین مدرن و امروزی بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

 • استفاده از قالیچه

استفاده از قالیچه
استفاده از قالیچه

کارشناس دکوراسیون داخلی ما قالیچه رو پیشنهاد میدهد. قالیچه های مربع یا بیضی یا دایره طبق هارمونی چیدمان مبلمان و دکور منزل استفاده کنید.

 • نورپردازی داخلی

نورپردازی منزل
نورپردازی منزل

نورپردازی داخلی همیشه پرهزینه نیست حتی میتوانید از چند شمع ارزان قیمت استفاده کنید. البته نه اینکه سایر روشنایی خانه رو عوض کنید به آسانی با تغییر رنگ لامپ به نورپردازی جدید برسید. همچنین میتونید از تنظیم کننده نور استفاده کنید. برای نورپردازی بهتر مطابق با محیط از نظر کارشناس دکوراسیون داخلی بهره مند شوید.

 • پرده های بلند

استفاده از پرده های بلند
استفاده از پرده های بلند

کارشناس دکوراسیون داخلی ما پرده های بلند تر از خود پنجره پیشنهاد می دهند. پرده های بلند تا کف زمین این کار از اصولی ترین نوع دکوراسیون پرده است. با این ترفند پنجره ها بزرگتر و زیبا تر دیده می شود.

 • حوله تغییر فصل

حوله تغییر فصل
حوله تغییر فصل

خوب البته که حوله مطابق با تغییر فصل متقیر نیست اما شما با کمی خلاقیت متناسب با هرفصل اونارو رو تغییر بدین. این روش در روحیه ساکنین منزل بسیار عالی است.

 • تغییر رنگ سقف

تغییر رنگ سقف
تغییر رنگ سقف

یک رنگ جدید و جذاب برای سقف خانه یا محل کار خود انتخاب کنید. این کار رو میتونید همزمان با رنگ کردن دیوار ها انجام بدین که هارمونی مناسبی داشته باشه. همچنین می توانید از کاغذ دیواری برای سقف استفاده کنید.

 • رنگ کابینت

تغییر رنگ کابینت
تغییر رنگ کابینت

رنگ بندی جذاب و متفاوت به رنگ کابینت های آشپرخانه بدهید. مثلا رنگ بالایی تیره و به تدریج رنگ پایین روشن حالت گریدینت بدهید و از یک شکلی و سادگی بیرون بیاورید. این کار زیبایی بسیار زیادی به محیط آشپزخانه می دهد.

 • رنگ بندی اتاق خواب

رنگبندی اطاق خواب
رنگبندی اطاق خواب

اتاق خواب محیطی بسیار مهم برای ما است. به نظر مشاوره دکوراسیون داخلی ما رنگ های دوگانه و چند گانه برای اتاق خواب و سرویس بهداشتی بسیار مناسب است. همواره به یاد داشته باشید اتاق خواب باید از رنگ های ملایم استفاده شود و از نصب کاغذ دیواری شلوغ و طرح دار پرهیز کنید. همچنین وسایل اضافه را هم از اتاق خواب حذف کنید.

 • ترکیب دکوراسیون

سبک دکوراسیون آرت نو
سبک دکوراسیون آرت نو

از چند سبک دکوراسیون در کنار هم با هارمونی و ترکیب رنگ مناسب انتخاب کنید. مثلا ترکیب دکور سنتی با دکور مدرن اگر درست انتخاب شود بسیار جذاب است.

 • قاب بالای شومینه

قاب عکس بالای شومینه
قاب عکس بالای شومینه

به نظر کارشناسان ما اگر شومینه دارید البته بهترین فضا برای انتخاب مکان عکس بالای شومینه است. حتی اگر از شومینه فانتزی و سه بعدی استفاده می کنید.

جمع بندی:

تمامی این موارد سلیقه ای است و انتخاب اونها بستگی به میزان سلیقه شرایط منزل نظر سایر ساکنین، نظر طراح دکوراسیون و … بستگی دارد.

اصول اولیه دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی منزل شامل انتخاب و چیدمان وسایل، اجرای تزئینات در داخل ساختمان و بازسازی منزل در قسمت‌های مختلف از جمله پذیرایی و نشیمن، آشپزخانه، اتاق‌خواب‌ها و سرویس حمام و دستشویی می‌باشد. در حقیقت دکوراسیون داخلی به معنای آراستن فضای داخلی سازه است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ورود به دنیای مدرن میزان اهمیت افراد به دکوراسیون داخلی و تمایل به ایجاد فضایی لوکس، آرامش بخش، متناسب و چشمگیر افزایش یافته است. اجرای دکوراسیون داخلی نیازمند دانش و آگاهی کافی در این حوزه است. با توجه به بالا بودن هزینه‌ها و به منظور صرفه جویی در زمان بهتر است انجام این کار به گروه‌های متخصص در ارائه خدمات دکوراسیون داخلی سپرده شود.

همانطور که میدانید اجرای دکوراسیون داخلی نیازمند دانش کافی و آگاهی مناسب در این حوزه است. پس با توجه به بالابودن هزینه ها و البته برای صرفه جویی در زمان بهتر است این کار به گروه های متخصص در این زمینه سپرده شود.

پیشتاز دکور این شرایط رو فراهم کرده که تنها با یک تماس یا پر کردن فرم زیر در اسرع وقت و با هماهنگی نسبت به ارسال کاتالوگ محصول مورد نظر شما اقدام کند.

برای انجام بهتر خدمات ارسال کاتالوگ درب محل یا محل کار خوب لطفا به دلیل ترافیک کاری از چند روز قبل هماهنگ بفرمایید و با تماس با ارتباط از طریق شبکه های اجتماعی نسبت به تعیین وقت جهت ارسال کاتالوگ اقدام بفرمایید.

نحوه شروع به کار مشاور دکوراسیون

برای تغییر در دکوراسیون داخلی ابتدا سبک مورد علاقه و سپس رنگ بندی یا ست رنگی مورد علاقه و محبوب خودتون رو بیان میکنید. خرید لمینت، کفپوش، کاغذدیواری، لوستر و … برا این اساس انتخاب میشود. پس از آن با انتخاب بودجه مورد نظر اقدام به اجرای دکوراسیون در منزل یا محل کار شما می شود.

بر مبنای اصول اولیه دکوراسیون و چیدمان تزئینات المان های اولیه شامل: کاغذدیواری، کفپوش، لوستر، دیوارپوش بیشترین تاثیر رو در تغییر دکور دارند بنابراین بهترین انتخاب می تواند به زیبایی فضا و محیط آرام و آرامش بخش کمک بسیار کند.

از طرفی انتخاب نا صحیح و اشتباه باعث تاریکی فضای کوچک دلگیر و ناهماهنگی محیط شود.

هدف جلب رضایت هرچه بهتر مشتریان جهت خرید آسان / مقرون به صرفه و کیفیت مطلوب و بسیار خوب مطابق با بودجه شما می باشد.

درصوت کسب رضایت لطفا پیشتاز دکور را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید و از ما هدیه به رسم تشکر و یادبود دریافت کنید.

طراحی دکوراسیون داخلی
طراحی دکوراسیون داخلی

درخواست ارسال کاتالوگ و بازدید کارشناس دکوراسیون داخلی

با تکمیل ساده فرم اعزام کارشناس دکوراسیون داخلی جدیدترین آلبوم های کاغذ دیواری بازار به انتخاب شما و پوستر دیواری و پرده زبرا و انواع دیوارپوش و کفپوش را درب منزل یا محل کار دریافت کنید و به همراه مشاوره از کارشناسان طراحی داخلی ما  بهترین انتخاب را برای چیدمان و نحوه دکوراسیون منزل و یا محل کار خود دریافت کنید. خدماتی که در بازدید حضوری ارائه می شود شامل موارد زیر می باشند:

 • اندازه گیری دقیق متراژ
 • بـرآورد هــزینــه
 • مشاوره برای اجرای طرح
 • ارائه مشاوره برای نوع چیدمان منزل
 • امکان ارائه آلبوم محصولات در محل
 • حضور کارشناس طراحی داخلی
 • ارائه پیش فاکتور رسمی و معتبر

مشاوره رایگان دکوراسیون منزل

 • مشاوره دکوراسیون منزل
 • مشاوره رایگان دکوراسیون منزل
 • کارشناس دکوراسیون داخلی
 • کارشناسی در زمینه آسمان و سقف مجازی

همچنین شما عزیزان می توانید بسته به علاقه خودتان از مشاوره کارشناس دکوراسیون داخلی ما در زمینه مشاور دکور مراحل مختلف کمک بگیرید. مشاوره ابتدایی ما تنها به شکل بازدید حضوری است، و در مرحله های بعدی بازید کارهایی نهایی صورت میگیرد.

لازم به ذکر است بگوییم که بنا به درخواست شما عزیزان ارائه نقشه اتوکد و 3D سه بعدی قبل از انجام پروژه به شکل کاملا رایگان وجود دارد.

همانگونه که میدانید بازدید حضوری یکی از روش های مناسب برآورد هزینه و مشاوره حضوری می باشد که به علت افزایش روز افزون خرید اینترنتی، فرم اعزام کارشناس دکوراسیون داخلی این امکان را فراهم کرده تا شما عزیزان بتوانید از خدمات پیشتاز دکور به بهترین شکل و با کیفیت بالاتری استفاده کنید.

این امکان برای همشهریان تهرانی و حتی با هماهنگی قبلی افرادی که در سایر شهر های ایران زندگی می کنند، امکان پذیر است که به دلیل کمبود وقت و یا راحتی ثبت سفارش برای مشتریان محترم که به هر دلیلی شرایط حضور در شرکت را ندارند فراهم است.

هزنیه اعزام کارشناس دکوراسیون داخلی

خدمات بازدید حضوری در زمینه کارشناس دکوراسیون داخلی برای ابتدا همراه با هزینه بسیار ناچیز ایاب و ذهاب و اندازه گیری این هزینه در مقایسه با هزینه نهایی بسیار ناچیز است و درنهایت در صورت انجام و تکمیل پروژه از فاکتور کلی کسر می شود، ضمن این که می توانید از مشاوره کارشناس دکوراسیون داخلی برای یک دکوراسیون و چیدمان بی نظیر و با کیفیت بهره مند شوید.

هزینه مشاور دکوراسیون تهران
هزینه مشاور دکوراسیون تهران

هزینه مشاور دکوراسیون حرفه ای
هزینه مشاور دکوراسیون حرفه ای

نوشتهٔ پیشین
کاغذ دیواری
نوشتهٔ بعدی
انواع آسمان مجازی

  فهرست