مائده کریمی

سلام سلام من مائده کریمی هستم طراح دکوراسیون داخلی😊 Interior Design Lady

به نظر شما چرا برخی از افراد طراح دکوراسیون خانم انتخاب می کنن؟ خوب جواب این سوال خیلی دشوار نیست… 

تعریف از خود نباشه 😅زنان معمولاً دقیقتر هستند و توجه آنها به جزئیات قابل تحسینه. به خاطر همین استخدام یک دکوراتور خانم میتونه تضمین کنه که هیچ جزئیاتی نادیده گرفته نمیشه و همه جزئیات به دقت در نظر گرفته میشن. در حالی که آقایون تمایل دارند دید کلی داشته باشن و کمتر به جزئیات توجه دارن.

این رو هم بگم این این به این معنی نیست که طراح دکوراسیون آقا موفق نیستن فقط گاهی برخی از مشتریان ترجیح میدن به دلیل راحتی کار کردن با طراح خانم و همچنین ریز بین بودن و صبر حوصله بیشتر، طراح خانم استخدام کنن. ☺️

چرا طراح دکوراسیون خانم؟

این واقعیت که زنان اغلب دارای ماهیت هنری شبیه به زنان خانه دار هستند، یکی از دلایلی است که برخی از کارفرمایان به دنبال طراح دکوراسیون خانم هستند.

طراح دکوراسیون خانم
طراح دکوراسیون خانم

یکی دیگر از عواملی که ممکن است به این مشکل کمک کند این واقعیت است که زنان اغلب نسبت به مردان به جزئیات کوچک توجه بیشتری نشان می دهند چراکه همواره با آن سروکار دارند و البه این به روحیه و ماهیت روحی بانوان نیز بر میگردد.

البته هر شرکتی در بحث طراحی دکوراسیون از ترکیبی از خانم ها و آقایان با توجه به سابقه و تجربه خود استفاده می کند تا از توانایی های هر دوی آنها بیشترین بهره را برده و بهترین کیفیت هنری را تولید کند.

تیم پیشتاز دکور به لطف مهندسین ماهر ما که می تواند محیطی ایده آل را مطابق با نیاز مشتری ایجاد کند، خود را به عنوان یکی از قابل اعتمادترین شرکت های طراحی داخلی در کشور تثبیت کرده است. که می تواند با توجه به نیاز شما طراح مورد نظرتان طراح خود را انتخاب کنید.

برای مشاوره در همین زمینه با شماره های شرکت تماس بگیرید تا بتوانید مستقیماً به دفتر مرکزی شرکت یا هر یک از شعب شرکت مراجعه کنید و با کارشناسان آگاه ما تلفنی یا ثبت از طریق شبکه های اجتماعی صحبت کنید.

شماره تماس طراح دکوراسیون خانم

کارفرمایانی که می خواهند دکوراسیون داخلی آنها توسط خانم ها طراحی شود می توانند با شرکت مهندسی پیشتاز دکور که دارای مهندس عمران و معماری خانم است تماس بگیرند و پس از دریافت شماره تماس طراح دکوراسیون خانم می تواند یک اثر بسیار هنری و چشمگیر تولید کند.

شماره تماس طراح دکوراسیون خانم
شماره تماس طراح دکوراسیون خانم

طراح دکوراسیون داخلی خانم

در این مقاله در مورد مزایای استخدام یک خانم برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل یا محل کار و البته نحوه انجام آن صحبت خواهیم کرد. به طور کلی ممکن است بعد از مدتی از طراحی و دکوراسیون داخلی خود خسته شوید و بخواهید آن را تغییر دهید. در این مثال شما بین دو سناریو انتخاب دارید.

ابتدا باید شخصا کار را شروع کنید و این تغییر دکوراسیون را با خرید لوازم جدید، ایجاد تغییرات کلی در ظاهر محیط، تغییر نحوه چیدمان و کارهای مشابه تکمیل کنید. یا با استفاده از اینترنت و رسانه های اجتماعی می توانید از این طریق ایده بگیرید و تغییرات را آغاز کنید.

اما یک روش بهتر و ساده تر که حرفه ای تر هم می باشد استفاده از یک طراح دکوراسیون داخلی خانم و همان دیزاینر خانم است که به احتمال بسیار زیاد نتیجه بهتری را دریافت خواهد کرد. در چنین شغل هایی طبیعی است که اکثر افراد به دنبال دکوراتور خانم هستند.

طراحی دکوراسیون داخلی خانم
طراحی دکوراسیون داخلی خانم

دکوراتور خانم

احتمالا برای شما هم پیش آمده است که می خواهید خانه و محیط خود را تغییر دهید و تصمیم به استخدام یک متخصص برای انجام این کار گرفته اید. مانند بسیاری دیگر، این احتمال وجود دارد که شما ناخودآگاه به دنبال طراحان داخلی و دکوراتور خانم باشید و سعی کنید نمونه هایی از کار آنها را بیابید. اما چرا؟

این واقعیت که زنان در مورد دکوراسیون خانه بهتر با یکدیگر کنار می آیند، نباید به عنوان دلیلی بر این موضوع تلقی شود، بلکه نشانه آن است که آنها بیشتر از سلیقه های یکدیگر آگاه هستند. همچنین زنان معمولاً ذوق هنری بیشتری نسبت به مردان دارند. در این مواقع مردان خانواده یا تصمیم گیری در مورد دکوراسیون را به خانم ها می سپارند و یا به دلیل دخالت بیشتر و داشتن نظر در مسائل مربوط به دکوراسیون به میزان کمتری در آن مشارکت می کنند.

دکوراتور خانماستفاده از خلاقیت یکی از اساسی ترین اصول طراحی دکوراسیون به شمار می رود. خانم ها معمولا ایده های خلاقانه تری برای دکوراسیون دارند و می توانند آنها را به بهترین شکل هدایت و اجرا کنند. خانه ای که با سلیقه زنانه طراحی و تزیین شده است و جای پای زنانه در سرتاسر آن دیده می شود، با این باور دیرینه نیز مطابقت دارد که زنان در خانه از مردان دید بهتری دارند. این برای افرادی که تصمیم به تغییر چیدمان محیط خود گرفته اند نیز بیشتر مورد پسند است.

البته این بدان معنا نیست که طراحان آقا موفق نیستند. بلکه در حال بحث در مورد ترجیح عمومی است که طراحان دکوراسیون زنانه را بهتر می پذیرد. اما چرا بیشتر افراد ترجیح می دهند برای تغییر و طراحی خانه خود با یک طرح خانم کار کنند؟ با ما همراه باشید…

علاوه بر این، زنان معمولاً دقیق هستند و توجه آنها به جزئیات قابل تحسین است. بنابراین، استخدام یک دکوراتور خانم می تواند تضمین کند که هیچ جزئیاتی نادیده گرفته نمی شود و تمام جزئیات به دقت در نظر گرفته می شوند. در حالی که مردان تمایل دارند دید کلی داشته باشند و کمتر جزئیات گرا باشند. بدیهی است که ما تکرار می کنیم که این بدان معنا نیست که طراحان آقا استعداد ندارند. در عوض، آنها بدون شک طراحان موفقی هستند که در کار خود عالی هستند، و یک مرور کلی می تواند مکمل و بسیار مفید در این شرایط باشد.

لزوم مشاوره با دیزاینر خانم

به یاد داشته باشید که اگر همه چیز به درستی انجام شود، بدون شک نتیجه مثبتی و عالی برای ما خواهد داشت. این موضوع برای دکوراسیون داخلی و طراحی خانه نیز صادق است. اگر پروژه خود را به یک دیزاینر خانم بسپارید، می توانید به طور قابل توجهی به نتیجه اطمینان بیشتری داشته باشید و استرس کمتری را تجربه کنید.

interior design ladyدر اینجا به برخی از مهم ترین دلایلی که می تواند شما را به استفاده از یک طراح خانم برای طراحی داخلی منزل و محل کار خود ترغیب کند و به نوعی از مزایای این کار محسوب می شوند، می پردازیم که به شرح زیر است:

 1. انجام کار از صفر تا 100 به صورت تخصصی و شروع با ارزیابی جامع از فضای مورد نظر.
 2. به صرفه بودن و کمک به کاهش هزینه ها مطابق با بودجه در نظر گرفته شده.
 3. داشتن دانش لازم و کافی توسط دیزاینر خانم برای این کار و به کارگیری آن در طراحی.
 4. افزایش ارزش و اعتبار فضای طراحی مورد نظر و کمک به فروش بهتر آن .
 5. دارا بودن برنامه ریزی و هدفمندی کار و کمک به ساماندهی بیشتر کارها.
 6. در اختیار داشتن ارتباطات گسترده، مهم و کاربردی برای این کار.
 7. دیزاینر خانم می تواند آنچه را که در ذهن دارید برای شما پیاده کنند.
 8. دسترسی بیشتر و بهتر دکوراتور به منابع طراحی دکوراسیون نسبت به افراد عادی.
 9. حرفه ای بودن و داشتن سرعت عمل در تشخیص هارمونی مناسب به دلیل تجربه بالا.
چیدمان منزل توسط خانم پیشتاز دکور
چیدمان منزل توسط خانم پیشتاز دکور

چرا استخدام یک طراح دکور خانم مهم است؟

اگرچه برخی از جزئیات ممکن است خسته کننده باشد، طراحان داخلی باید پایه ای محکم از دانش و مهارت داشته باشند. ممکن است انجام دادن در مورد دیوارهای باربر، قوانین شهرداری و ساختمان، لوله کشی، برق یا کدهای تاسیسات برای شما هیجان انگیز نباشد، اما انجام این کار مهم است. استخدام طراح دکور خانم این دانش را دارد که با اصول روز و طبق برنامه ریزی دقیق اقدام به طراحی و دیزاین خواهد نمود.

یک طراح دکوراسیون خانم چه مشخصه هایی دارد؟

حال سوال اینجاست که چگونه می توانیم یک دکوراتور حرفه ای خانم را بشناسیم؟ چانچه شما به مشاوره دکوراسیون داخلی نیاز دارید و به دنبال شماره تلفن دکوراتور آقا یا خانم هستید، این فرد فارغ از جنسیت چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ در ادامه به برخی از شاخص ترین ویژگی ها می پردازیم:

 1. رزومه و تعداد پروژه های انجام شده طراح و خود شرکت یکی از اولین چیزهایی است که باید به آن توجه کرد.
 2. در هنگام تزیین محیط و طراحی دکوراسیون، زیبایی و کاربردی بودن را با هم در نظر داشته باشید.
 3. به جای کپی کردن، برای هر محیط یک طرح منحصر به فرد بر اساس سلیقه و شیوه زندگی مخاطب ایجاد کنید.
 4. تحقیق و مطالعه اطلاعات فعلی و روز دنبا در مورد وسایل و محیط را فراموش نکنید.
 5. مطابق با سلیقه، نظرات و سبک زندگی مشتری عمل کنید و به طور همزمان هرگونه نقص در طرح مورد نظر را در جهت هارمونی بهتر تذکردهد.
 6. برای ایجاد محیطی متعادل، همیشه سادگی را در کار خود در اولویت قرار می داد ( که البته این بازهم به سلیقه مشتری برمیگردد)
 7. روی چیزهای کوچک تمرکز کنید تا بتوانید رنگ، سبک، بافت و الگوها را تشخیص دهید و به طور موثر ترکیب کنید. که البته این در تخصص خانم هاست.
 8. ذوق و خلاقیت هنری هم بدون شک باید از ویژگی های یک طراح داخلی خانم در جهت چیدمان بهتر خانه باشد.
 9. یک طراح موفق حاضر است ریسک تولید آثار منحصر به فرد و غیر متعارف را بپذیرد و می تواند ایده های بزرگ و نوآورانه خود را عملی کند.
 10. داشتن صبر و ظرفیت برای همراهی در کنار شما در کل فرآیند، همچنین پس از پایان دیزاین بسیار مهم است.
دیزاینر خانم
دیزاینر خانم

 

به طور کلی جنسیت طراح دکوراسیون، از اصلی‌ترین معیارهایی نیست که تعیین کننده کیفیت و حرفه‌ای بودن یک طراح باشد. در حقیقت، مهارت‌های تخصصی و تجربه کاری یک طراح دکوراسیون مهمترین عواملی هستند که بر کیفیت کار آنها تأثیر می‌گذارند.

با این حال، در عمل، هم زنان و هم مردان در حوزه دکوراسیون موفق و حرفه‌ای بوده‌اند و همه آنها توانسته‌اند کارهای بسیار زیبا و کاربردی را انجام دهند. بنابراین، در انتخاب طراح دکوراسیون، بهتر است به مهارت‌ها و تجربه کاری آن فرد توجه کنید و از جنسیت آن شخص برای تصمیم‌گیری کمک نگیرید.

طراح دکوراسیون خانم، فردی است که به طور حرفه‌ای و با تخصص در زمینه طراحی داخلی و دکوراسیون فضاهای داخلی کار می‌کند و با استفاده از مهارت‌های خود، به مشتریان خود کمک می‌کند تا فضایی زیبا، کاربردی و مناسب برای نیازهایشان طراحی کنند.

طراح دکوراسیون خانم می‌تواند از تحصیلات مرتبط با دکوراسیون داخلی و هنرهای تجسمی مثل طراحی داخلی، هنرهای تجسمی و معماری فضای داخلی برخوردار باشد. همچنین می‌تواند با استفاده از نرم‌افزارهای مختلفی مانند AutoCAD، 3D Max و SketchUp، طرح‌های دیجیتالی از فضاهای داخلی را ایجاد کند.

چرا نیاز به طراح دکوراسیون خانم داریم؟

نوشتهٔ بعدی
پنجره مجازی سه بعدی 3D

  فهرست