انواع دیوارپوش چوبی

یکی از بهترین و ساده ترین راه های برای تغییر دکوراسیون منزل و محل کار استفاده از کاغذ دیواری ، انواع کفپوش  یا پنجره مجازی است. اما اینجا یک راه دیگر و ساده تر به این دو مورد میخواهیم اضافه کنیم.

همانطور که میدانید استفاده از چوب و المان های چوبی در دکوراسیون داخلی و خارجی حسی متفاوت ایجاد می کند. به این دلیل که در دکوراسیون های امروزی استفاده از دکورهای از پیش ساخته و تکراری رواج یافته و این باعث تکراری شدن و خسته کننده شدن فضا می شود.

ما رنگ و نقش چوب علاوه بر حس خوب میتواند تجربه ای متفاوت و حس جذاب ایجاد کند.

همواره دیوارپوش یکی از مهم ترین موارد در دکوراسیون منزل و محل کار به شمار میرود. دیوارپوش این روز ها یکی از مناسب ترین گزینه ها برای دیزاین محیط اطراف ما به شمار می رود این محصول جذابیت بسیار بیشتری نسبت به رنگ دارد و مانند کاغذ دیواری زیبایی بسیار زیادی به محیط ما میبخشد. این محصول از عمر زیادی برخوردار است و ظاهر جذاب و سه بعدی ایجاد می کند. دیوار پوش چوبی نیز از نظر کیفیت و تنوع و نوع کاربری به مدل های مختلفی دسته بندی کرد.

دیوارپوش پلی استایرن و دیوارپوش چرمی نیز از انواع خانواده دیوارپوش می باشند که با توجه به سیقه و نوع کاربری در مکان مناسب مورد استفاده قرار میگیرد.

دیوار پوش چوبی سه بعدی

این محصول با ایجاد فضایی گرم دلنشین با المان های طبیعی به ما کمک میکند محیط جذابی را برای خود ایجاد کنیم. استفاده از این محصول به دلیل بافت طبیعی و ماهیت گرم دلنشین آن این روز ها طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. از دیوارپوش های چوبی میشود در فضاهای مختلف خانه یا محل کار به اشکل مختلف استفاده کرد فضاهای مانند: پشت تلوزیون، دفتر کار، لابی، سالن پذیرایی، و کلیه فضاها را بسته به سلیقه و نوع دکوراسیون چیدمان و نصب کرد.

نحوه تولید دیوار پوش چوبی

اصولا به مجموعه جمع آوری شده از خرده های چوب در طبیعت با استفاده از فن آوری روز و شکل زیبا میتواند محیط خانه شما را به جذاب ترین شکل دیزاین کند این برای طبیعت و جلوگیری از قطع درتختان نیز بسیار کاربردی است. این دیوارپوش به شکل پارتیشن یا دیوار برای جداکننده بین 2فضا یا مثلا دیوار پشت کتابخانه شما برای شما دکور میشود و ظاهری جذاب به فضای خانه میدهد. این محصول دارای ابعاد باریکی می باشد که از کنار هم قراردادن به شکل افقی یا عمودی بر روی دیوار جلوه بسیار خاصی به محیط شما می بخشد.

تنوع در رنگ این محصول هم یکی از مواردی است که باعث شده شما بتوانید مطابق با سلیقه آن را در هرجایی از خانه دکور کنید.

رنگ آمیزی نهایی این محصول بعد از نصب قابل تغییر است.

دیوارپوش چوبی

دیوار پوش چوبی

این دیوارپوش کاملا از چوب طبیعی ساخته می شود و با توجه به اصلاحات و الگوهایی که در هنگام ساخت به آن افزوده می شود که کاملا بی بو و بی ضرر هستند در برابر حشرات و موریانه ها مقاوم است.

این دیوار پوش ها کاملا طبیعی و از چوب تهیه شده است با توجه به موادی که در هنگام تولید به این دیوارپوش ها تزریق شده است در برابر حشرات موزی و موریانه مقاوم می باشد.

دیوار پوش پشت تلویزیون

دیوار پوش چوبی یکی از بهترین نوع دیوارپوش برای فضای پشت تلوزیون است. فضای گرم و دلنشین را به محیط می بخشد و شاید مهم تر اینه عایق ضد صداست و صوت را به پشت دیوار انتقال نمی دهد.

دیوارپوش چوبی پشت تلوزیون

دیوارپوش چوبی پشت تلوزیون

نوع چیدمان بلوک های ناهموار این محصول با چیدمان درست و هارمونی مناسب در کنار هم میتواند فضای گرمی به فضای شما بدهد. با استفاده از این محصول علاوه بر استفاده از بافت طبیعی چوب میتوانید از فضای گرم ان لذت ببرید.

دیوارپوش چوبی سرویس بهداشتی و حمام

دیوارپوش چوبی سرویس بهداشتی

دیوارپوش چوبی سرویس بهداشتی

استفاده از این محصول برای سرویس بهداشتی هم بسیار ایده خوبی است و میتواند جذاب باشد. توجه داشته باشید این محصول از مواد ضد آب و ضد رطوبت استفاده شده و با توجه فضای مرطوب حاما و سرویس بهداشتی مشکلی برای آن ایجاد نمیکند.

قیمت دیوارپوش چوبی

قیمت دیوارپوش چوبی بستگی به ابعاد و متریال و نوع کاربری این محصول دارد شما میتوانید با تماس با کارشناسان ما از قیمت این محصول مطلع شود و از زیابایی آن برای منزل یا محل کار استفاده کنید.

معمولا با نصب این محصول چندادن سخت نمی باشد و نیاز نیست حتما کارشناس یا نصاب برای نصب مراجعه کند خود شما میتوانید با کمی مهارت و حوصله و البته ابزار لازم این محصول را نصب کنید.

دیوارکوب چوبی

دیوارکوب چوبی یک ایده بسیار جذاب و جایگزینی مناسب برای کاغذ دیواری می تواند باشد. دیواکوب به معنای پوشاندن دیوار به وسیله پنل دیواری است که این مشخصه بسیار جذا و سه بعدی است.

مزایای دیوارکوب چوبی

  • اجرای این محصول از 8 میلیمتر تا 16 میلیمتر
  • خدمات نصب ويژه با الگوی فیتینگ
  • استفاده از رنگ درجه یک و بسیار مقاوم در برابر رطوبت و آب
  • امکان ساخت دیوارکوب از جنس های چوب مرغوب
  • امکان طراحی دیوارکوب در سبک های نئوکلاسیک، کلاسیک، مدرن و سه بعدی

انواع دیوارپوش های چوبی Wall Panelling

انواع-دیوارپوش-چوبی

انواع-دیوارپوش-چوبی

مدل واینس کاتینگ Wainscoting

این محصول یکی از زیبا ترینو پرطرفدار ترین نوع دیوارکوب می باشد که در سبک کلاسیک در اواسط قرن 17 در ایتالیا مشهور شد و همچنان محبوب است. در مکان های اتاق خواب، غذاخوری و فضای مجازی استفاده می شود.

این محصول دارای پنل های جدا از هم می باشد که در کنار هم قرار میگیرد. نکته قابل توجه این نوع از دیوارکوب این است که معمولا در نیمه پایین دیوار نصب می شود و ارتفاع آن تا 1 متر میرسد. برای طراحی می توان از روکش چوبی به ورت طبیعی استفاده کرد.

این محصول در انواع برجسته و معمولی با حاشیه شبیه به گچ بری طراحی می شود.

پنل مدلینگ Panel Modeling

این محصول معمولا ارتفاع زیادی دارد و معمولا دیوار را تا سقف پوشش میدهد. پنل های این محصول دارای تنوع زیادی است که به سلیقه شما بستگی دارد.

پنل تخته ای Plank Wall

یکی از بیشترین موارد استفاده شده برای این محصول مدل پلنگ وال می باشد که به صورت افقی یا عمودی تمامی سطح دیوار را تا سف پوشش میدهد. عرض این محصول با توجه به سلیقه مشتری تعیین می شود.

تایل دارای الگو Tile Patterned Panel

این مدل از دیوارکوب دارای شکل های شش ضلعیف مربع، مستطیل، دایره و … است که در رنگ و مدل های متنوع در بازار ارائه می شود. این الگوها معمولا حالت سه بعدی دارد.

مدل ورقه ای Sheet Wall Panels

مدل ورقه ای دارای قطعات بزرگ در عرض 122 تا 244 سانتی متر و ضخامت بالای  میلیمتر است. که باعث می شود نصب آن بسیار ساده باشد.

مدل تخت و زیرکوب Board And Batten

مدل کلاسیک و زیر کوب یکی از لوکس ترین و زیباترین نوع این محصول است که در فضاهای متعددی مورد استفاده قرار میگیرد. از این محصول معمولا در قسمت های اکسنت وال، پشت تلوزیون، دیوار غذاخوری، تخت خواب و … مورد اسفاده قرار میگیرد. این محصول معمولا از جنس ام دی اف ساخته می شود که ماندگاری بسیار بالایی دارد. نکته اینکه با توجه به طرح چهارگوش معمولا گرد غبار را به خود میگیرد و نیاز به نظافت مکرر دارد.

برای نصب این محصول نیاز نیست حتما از نصاب کمک بگیرید اما اگر توسط فردی حرفه ای انجام نشود ممکن است با مشکل روبرو شوید.

دیوارپوش چوبی سه بعدی 3D Three Dimensional

دیوارپوش چوبی همانطور از اسمش مشخص است دارای سطحی سه بعدی و برجسته است و تنوع بسیار بالایی در بافت و طرح و نقش دارد. با استفاده از رنگ های اکلریک میشود سطح دیوار را مات یا براق رنگ آمیزی کرد تا دکوراسیون زیبایی داشته باشیم.

نمونه های جذابی رو میتوانید از سایت  amazon Wood Wall Covering ببینید .

همچنین می توانید برای ایده گرفتن از سایت مشهور https://www.pinterest.com/ کمک بگیرید

null

تضمین کیفیت

null

ضمانت عودت وجه

null

ارسال به سراسر کشور

null

5 سال ضمانت

null

سه بعدی و واقعی 3D

5/5 (2 نظر)
نوشتهٔ پیشین
دیوارپوش اسپلاین SPLINE
نوشتهٔ بعدی
پیش نمایش سه بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Hover Box Element

گردونه شانس

با سرزدن به سایت ما این شانس رو هر روز دارید که از تخفیفات ويژه ما برخوردار شوید

این گردونه پایین سایت سمت راست هست

برای دوستان خود به اشتراک بگذارید
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
Telegram
WhatsApp
Pinterest
Instagram
LinkedIn

برای اطلاع از قیمت ها با شماره 09123906982 تماس بگیرید

فهرست