آسمان مجازی تایلی چیست ؟ تایل چوبی چیست ؟ انواع تایل آسمان مجازی چیست ؟ کجا این طرح ها را پیدا کنیم ؟ چه فرقی بین چوبی با پی وی سی وجود دارد؟ چه تفاوتی بین سقف تایلی با آسمان مجازی کشسان وجود دارد ؟ این های سوالاتی است که ممکن است برای مصرف کننده ایجاد شود به طور خلاصه تایل آسمان مجازی قسمتی از سقف کاذب است که طرح مورد نظر که از پیش چاپ شده روی سقف نصب می شود.

آسمان مجازی تایلی

آسمان مجازی تایلی

آسمان مجازی چیست؟

در ابتدا با آسمان مجازی آشنایی کوتاهی داشته باشم، آسمان مجازی یکی جذاب ترین روش های برای سقف خانه و محل کار است تا از سربسته بودن و دلگیر بودن محیط رهایی پیدا کنیم و حس آرامش خوبی داشته باشیم. می توان از طرح های مناسب و متنوع زیادی برای سقف چه تایلی چه کشسان استفاده کرد. طرح ها هرچه طبیعی و جذاب تر باشد شما را به دل طبیعت می برند. شما می توانید یک طرح جذاب از آرشیو طرح های آماده سقف مجازی متناسب با روحیات و محیط انتخاب کنید. این طرح ها بهتر است با محیط هارمونی داشته باشد تا جذابیت بیشتری داشته باشد.

مشخصا انسان طبیعت را دوست دارد پس اگر بتوانیم طبیعت را به خانه بیاوریم بدون شک همه راضی و خشنود می شوند و در روحیه و کرارایی افراد نیز بسیار مهم است. آسمان مجازی می تواند در کاهش استرس های روزانه در فضای کاری و حتی در خانه بسیار مفید باشد فضای خانه را جذاب کند. این روزها خانواده های ایرانی از این نوع دکوراسیون بسیار استقبال کرده اند و روز به روز شاهد پیشرفت این صنعت و استقبال بیشتر مخاطبین هستیم. در کنار آسمان مجازی می توانید نورپردازی جذابی هم داشته باشید جهت مشاوره برای این منظور میتوانید با کارشناسان ما در مورد مشاوره دکواراسیون داخلی در ارتباط باشید.

انواع تایل برای سقف

در دنیای مردن این روز ها و با پیشرفت تکنولوژی و تقاضا نومنه های متنوعی از آسمان مجازی تایلی را شاهد هستیم که برای منازل مسکونی و ادارات استفاده می شود. استفاده از تایل مناسب آسمان مجازی از مهم ترین موارد به حساب می آید.

آسمان مجازی تایلی

آسمان مجازی تایلی

تایل آسمان مجازی چیست ؟

تایل آسمان مجازی از مهم ترین سمت های این محصول است که مخاطب طبق سلیقه و متناسب با دکوراسیون منزل آن را انتخاب میکند و با کیفیت مطلوب روی آن چاپ میکند تایل های آسمان مجازی مدل های متنوعی دارد از جمله پرکاربردترین آن ها می توان به تایل چوبی، تایل شیشه ای، تایل قفی چوبی اشاره کرد. هرکدام از این تایل ها بسته به نظر مخاب انتخاب می شود.

نحوه نصب تایل آسمان مجازی

نحوه نصب آسمان مجازی به این شکل است که پس از انتخاب و چاپ تایل ها در مرحله نصب تایل را بر روی سقف های کاذب و مشبک تعبیه میکنند. انواع تایل آسمان متناسب با فضا آن محیط بسته به نظر کارشناس دکوراسیون و با نظر نهایی مشتری انتخاب می شود. از تایل آسمان مجازی میتوان به طور مثال در این محیط ها استفاده کرد

اتاق خواب
اتاق کوک
سالن پذیرایی
حمام و سرویس بهداشتی
آشپزخانه
راه روها
استخر وفضای عمومی 
دفتر ادارات 
اتاق کنفرانس
و… 

تایل چوبی آسمان مجازی

تایل چوبی آسمان مجازی در این روز ها که تنوع طرح های بسیار زیادی داریم اهمیت زیادی دارد طبیعی است که این روز ها به دکوراسیون منزل و محل کار اهمیت زیادی داده می شود. این روز ها شاهد این هستیم که طرح ها و متریال های متنوعی توسط شرکت های مختلف ارائه می شود.

استفاده از سازه های جدید و مدرن در فضایی که لوله های تاسیسات و سیم کشی ها اکثرا از زیر سقف عبور می کند نمای زیبایی به سقف خانه یا محل کار ما نمیدهد در نتیجه این آسمان مجازی تایلی است که می تواند برای ما بسیار مفید باشد و با پوشش سقف فاضی خاص و لذت بخش به وجود بیاورد. پس در نتیجه سقف مجازی تایلی پوششی بسیار عالی برای این نواقص است. همچنین ويژگی عایق صوتی و حرارتی را هم به آسمان مجازی تایلی اضافه کنید.

سقف مجازی تایلی

سقف مجازی تایلی

ويژگی های آسمان مجازی تایلی

از دیگر ويژگی های آسمان مجازی تایلی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • سرعت بالای نصب
  • عایق صوت
  • عایق صدا
  • پنهان نمودن عیوب سقف
  • مقرون به صرفه بودن
  • امکان نورپردازی خاص 
  • طیف گسترده از طرح و رنگ
  • قابلیت نصب در تمامی فضاها
  • قابلیت شست و شو

تایل ساده

تایل ساده به طور کلی در دو نوع طرحدار و ساده تولید و ارائه می شود که البته دارای دو نوع رنگ شده و روکش دار برای شست و شوی راحت تر است در تایل روکش دار از روکش لمینت یا پی وی سی استفاده می شود.

تایل پی وی سی

تایل پی وی سی یکی دیگر از نوع های آسمان مجازی است که از جدیدترین و محبوب ترین این محصولات است. این نوع سقف تایلی نقش بسیار مهمی در هدر رفت انرژی دارد و انتخاب بسیار مناسبی برای عایق صدا در برابر حرارت و … است. به طور کلی این محصول هم قابلیت نصب بر روی روی سقف تمامی محیط اداری و مسکونی را دارد با طرح های لوزی مثلث های بزرگ و کوچک با طرح های بابمو، درختان و جنگل، پرنده ها، ابر و خورشید، ماه و ستاره که هرکدام زیبایی خاص خود را دارد. این محصول در برابر حشرات و خورندگی آنها بسیار مقاوم است.

تایل طلقی و تایل شیشه ای چه تفاوتی دارند؟

تایل طلقی بسیار سبک است و نصب و اجاری آسانی نیز دارد و قیمت بسیار مناسبی نسبت به مدل شیشه ای خود دارد و آسیب کمتری می بیند. اما تایل های شیشه ای گران تر و سنگین تر هستند با پیش آمد مانند زلزله ممکن است فرو بریزد البته که تایل های شیشه ای جذابیت بسیار بیشتری نسبت به مدل طلقی دارد.

مزایای سقف مجازی تایل

درواقع اصلی ترین و مهم ترین تفاوت سقف تایل با دیگر سقف ها وجود تایل در آن است این تایل ها با چیدمان مناسب میتواند تصاویر زیابیی و خاصی در خد چاپ کند تصاویری مانند انواع ابر، انواع درخت، انواع پرندگان، ماه و ستاره، شاخه های زیبای درختان تازه شکوفه زده و … بنا به درخواست یا سلیقه مشتری انجام می شود.

تایل آسمان مجازی

تایل آسمان مجازی

مهم ترین ویژگی های آسمان تایلی مجازی

آسمان تایلی مجازی  ويژگی های بسیاری دارد که باعث می شود این محصول در رقابت با دیگر محصولات سقفی پیشی بگیرد که به برخی از این موارد اشاره میکنیم :

1- امکان جابجایی آسان تایل ها به سبب تعویض و تعمیر لامپ ها2-  وزن بسیار سبک تایل ها و حمل آسان آن3- سرعت نصب بسیار بالا 4- تنوع بسیار زیاد طرح و رنگ ها 5- آرام بخش و تکسین دهنده 6- عدم جذب قبار محیط 7- متناسب با هر فضا 8- مقاوم در برابر حرق و آتش 9- قیمت های مناسب و ایده آل

چاپ تایل سقف مجازی

برای چاپ تایل های آسمان مجازی این مورد رو توجه داشته باشید که با توجه به محیط و هارمونی دکوراسیون تصویری مناسب انتخاب کنید فضای بین تایل ها رو فراموش نکنید و طرحی انتخاب کنید که در صورت قرار گرفتن بین تایل ها شکل کلی خود را از دست ندهد کیفیت چاپ این تایل ها نیز بسیار مهم است برای این منظور می تواند از مجتمع چاپ تندیس برای رسیدن به کیفیت مناسب چاپ کمک بگیرید.

موارد مهم در انتخاب تایل آسمان مجازی

نوع تایلی که انتخاب می شود مناسب با آسمان مجازی باشد.

تایل باید ضد آب، ضد حریق و آنتی باکتریال باشد.

فروشنده باید این ضمانت را بدهد که به مروز زمان تایل کدر و کم رنگ  نمیشود.

تصاویری با کیفیت و وضوع بالا بای برای تایل انتخاب شود.

از فروشنده بخواهید محصول خود را ضمانت و گارانتی نماید و خدمات پس از فروش ارائه کند.

 

 

 

 

5/5 (1 نظر)
نوشتهٔ پیشین
آسمان مجازی
نوشتهٔ بعدی
آسمان مجازی کشسان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Hover Box Element

گردونه شانس

با سرزدن به سایت ما این شانس رو هر روز دارید که از تخفیفات ويژه ما برخوردار شوید

این گردونه پایین سایت سمت راست هست

برای دوستان خود به اشتراک بگذارید
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
Telegram
WhatsApp
Pinterest
Instagram
LinkedIn

برای اطلاع از قیمت ها با شماره 09123906982 تماس بگیرید

فهرست